Plakát k filmu: Muži, kteří nenávidí ženy

Muži, kteří nenávidí ženy Girl With a Dragon Tattoo, The

dokina.cz
7,9

Premiéra 12. 1. 2012
USA, Anglie, Německo, Švédsko, 2011, 158 min

Žánr:
thriller, drama, mystery, kriminální
Režie:
David Fincher | celý štáb
Hrají:
Daniel Craig, Steven Berkoff, Christopher Plummer | všichni herci

Muži, kteří nenávidí ženy je první film trilogie literárního bestselleru Stiega Larssona Milénium. Režie se ujal David Fincher a představiteli hlavních rolí jsou Daniel Craig a Rooney Mara. Film je natočen podle prvního dílu trilogie, které se dohromady prodalo 50 milionů kopií ve 46 zemích světa, a která se stala celosvětovým fenoménem. Pod scénářem je podepsán Steven Zaillian.

Muži, kteří nenávidí ženy je první film trilogie literárního bestselleru Stiega Larssona Milénium. Režie se ujal David Fincher a představiteli hlavních rolí jsou Daniel Craig a ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 406 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.