Plakát k filmu: Musíme si promluvit o Kevinovi

Musíme si promluvit o Kevinovi We Need to Talk About Kevin

dokina.cz
7,2

Premiéra 23. 3. 2012
USA, Anglie, 2011, 112 min

Žánr:
thriller, drama
Režie:
Lynne Ramsay | celý štáb
Hrají:
Tilda Swinton, John C. Reilly | všichni herci

Eva (Tilda Swinton) se kvůli svému synovi vzdá nadějné kariéry, ale již brzy po porodu zjišťuje, že v jejich vztahu není něco v pořádku. Kevin (Ezra Miller) se od raného věku agresivně vymezuje vůči svému okolí a především vůči své matce a jeho nenávist v pubertě kulminuje v nejvyšším zločinu vraždy. Ani ve vězení jej však matka neopouští a vzájemný vztah plný nepochopení, zklamání, nenávisti… a lásky… tak pokračuje dál.

Eva (Tilda Swinton) se kvůli svému synovi vzdá nadějné kariéry, ale již brzy po porodu zjišťuje, že v jejich vztahu není něco v pořádku. Kevin (Ezra Miller) se od raného věku ... celý popis


Mediadesk
Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 73 hlasů

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.