Plakát k filmu: Mupeti

Mupeti Muppets, The

dokina.cz
7,6

Premiéra 9. 2. 2012
USA, 2011, 102 min

Žánr:
komedie, rodinný, muzikál
Režie:
James Bobin | celý štáb
Hrají:
Amy Adams, Alan Arkin, Whoopi Goldberg, Chris Cooper, Emily Blunt, Jason Segel, Neil Harris | všichni herci

Walter, největší fanoušek Mupetů na světě, jenž je na dovolené se svými přáteli Garym (Jason Segel) a Mary (Amy Adams) z amerického městečka Smalltown, odhalí zákeřný plán ropného magnáta Texe Richmana (Chris Cooper), který se chystá srovnat se zemí Mupetí divadlo a těžit ropu, nedávno objevenou přímo pod tímto bývalým působištěm Mupetů.

Aby Walter, Mary a Gary mohli zorganizovat největší televizní mupetí maraton v dějinách a pokusili se tak získat deset milionů dolarů, potřebných na záchranu divadla, musejí společně s Kermitem nejprve znovu sjednotit všechny Mupety, kteří se mezitím vydali za vlastním štěstím: Fozzie v současné době vystupuje s revivalovou skupinou Moopeti v casinu v Renu, Miss Piggy pracuje jako editorka módní rubriky pro plnoštíhlé v pařížském Vogue, Animal je pacientem kliniky v Santa Barbaře, která svým klientům pomáhá zvládat návaly hněvu, a Gonzo je bohatým podnikatelem v oboru instalatérství a kanalizací.

Mupeti ve společnosti mnoha celebrit, které se ve filmu objevují v pro Mupety typických a utajených epizodních rolích zamíří na plátna kin 12. ledna 2012.

Walter, největší fanoušek Mupetů na světě, jenž je na dovolené se svými přáteli Garym (Jason Segel) a Mary (Amy Adams) z amerického městečka Smalltown, odhalí zákeřný plán ropného ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 895 hlasů

Recenze filmu Mupeti

  • Recenze Mupeti na MovieZone

    Recenze MovieZone 80

    Tex Richman chce zlikvidovat staré mupeťácké divadlo a zabránit mu v tom mohou jen samotní Mupeti. Nezbývá nic jiného, než aby se stará banda dala zase dohromady a předvedla světu tu největší show. Je na ně ale svět ještě zvědavý? Mupeti po vynikajících trailrech nezklamali. Film je ideální zábava pro celou rodinu, která kombinuje jednoduchý humor pro děti, chytré hlášky pro dospěláky, skvělé písničky, dobře fungující vážnější momenty, zábavné živé herce a boží plyšáky. Pokud máte děti, běžte do toho. Pokud ne, tak se nestyďte a vyrazte do kina taky!

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.