Plakát k filmu: Morituri

Morituri Morituri

dokina.cz
4,2

Francie, Alžír, 2007, 116 min

Žánr:
drama
Režie:
| celý štáb
Hrají:
| všichni herci

Rok 1990. Alžírskem zmítá občanská válka a pro padesátiletého policejního komisaře Brahima Lloba je pronásledování muslimských radikálů na denním pořádku. Ti si ho však vybrali za svůj oblíbený cíl, proto chodí každé ráno do práce v Ústředním komisariátu v Alžíru se žaludkem staženým strachem. Současné politické garnituře je trnem v oku, protože se chystá vydat udavačskou knihu plnou odhalení nazvanou Morituri. Llob je nucen odejít do předčasného důchodu, bude si ho však moci užít?

Rok 1990. Alžírskem zmítá občanská válka a pro padesátiletého policejního komisaře Brahima Lloba je pronásledování muslimských radikálů na denním pořádku. Ti si ho však vybrali za ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.