Plakát k filmu: Monstra oceánů 3D - Pravěké dobrodružství

Monstra oceánů 3D - Pravěké dobrodružství Sea Monsters: A Prehistoric Adventure

dokina.cz
7,0

2007, 40 min

Režie:
| celý štáb
Hrají:
Liev Schreiber | všichni herci

V naučném filmu z dílny National Geographic ožívají vyjímeční mořští plazi z éry dinosaurů. Úžasná zvířata od dlouhokrkého Styxosaura a šestimetrové "buldočí" ryby Xiphactinuse až po Tyranousaura Rexe oceánů - dvanáctimetrového predátora Tylosaura - podněcují představivost všech diváků.

Hudba k filmu, na které spolupracovali Richard Evans, David Rhodes a Peter Gabriel, přenáší diváka na pozoruhodný výlet do relativně neprozkoumaného světa "ostatních dinosaurů", plazů, kteří žili pod vodou.

V naučném filmu z dílny National Geographic ožívají vyjímeční mořští plazi z éry dinosaurů. Úžasná zvířata od dlouhokrkého Styxosaura a šestimetrové "buldočí" ryby Xiphactinuse až ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 30 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.