Plakát k filmu: Monsieur Chocolat

Monsieur Chocolat Chocolat

dokina.cz
7,1

Premiéra 20. 10. 2016
Francie, 2016, 110 min

Žánr:
drama
Režie:
Roschdy Zem | celý štáb
Hrají:
Omar Sy, James Thiérrée, Noémie Lvovsky | všichni herci

Rafael Padilla přezdívaný Chocolat byl prvním černošským klaunem. Vystupoval společně s ostříleným kolegou Footitem a toto na první pohled nepravděpodobné duo si na počátku 20. století podmanilo Paříž. Jenže lákadla slávy a dobové předsudky připraví Padillovi v podání Omara Sye (Nedotknutelní, Samba) víc překážek, než s kolika počítal.

Rafael Padilla přezdívaný Chocolat byl prvním černošským klaunem. Vystupoval společně s ostříleným kolegou Footitem a toto na první pohled nepravděpodobné duo si na počátku 20. ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 59.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Monsieur Chocolat

 • Recenze Monsieur Chocolat na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 70

  Drama Monsieur Chocolat, založené na skutečných událostech, je hořkosladký příběh o vzestupu a pádu jednoho černocha, který si chtěl vydobýt u bílých Francouzů trochu respektu. Téměř dvouhodinový děj ubíhá, stále se děje něco nového, osudy Chocolata a jeho přítele Footita jsou jako na houpačce. Cirkus plný roztodivných postav a barevných kostýmů a kontrast mezi francouzským venkovem a centrem na přelomu 19. a 20. století vytváří zajímavé prostředí. V kombinaci s kvalitními, charismatickými herci přestavuje Monsieur Chocolat klasický životopisný film, který ničím nepřekvapí, ale ani neurazí.

Trailer k filmu

Související články k filmu Monsieur Chocolat

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Požírači ponožek a drsný detektiv s tváří Toma Cruise

  Filmové premiéry: Požírači ponožek a drsný detektiv s tváří Toma Cruise

  19. 10. 2016 10:00 Hrdina knižní série Leeho Childa znovu na scéně, záhady na hranici reality a fantazie, první černošský klaun, snaha o obnovu vztahu mezi otcem a dcerou, rozhovor mezi mužem a ženou, život horníka povýšeného do kanceláře, animovaní požírači ponožek, a boj za záchranu jednoho z posledních přeživších rumunských kin. Ve 41. týdnu tohoto roku nás čeká 8 filmových premiér a digitálně restaurované české drama Takový je život.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.