Plakát k filmu: Moje krásná učitelka

Moje krásná učitelka Larry Crowne

dokina.cz
5,3

Premiéra 27. 10. 2011
USA, 2011, 94 min

Žánr:
komedie, drama, romantický
Režie:
Tom Hanks | celý štáb
Hrají:
Julia Roberts | všichni herci

Oscarový Tom Hanks hraje v nové americké komedii LARRY CROWNE chlapíka středního věku, který díky ekonomické krizi ztratí práci. Do té doby pracuje jako úspěšný šéf v hypermarketu. Larry zjišťuje, že bez vzdělání dobrou práci nezíská, a proto se rozhodne pro návrat do školních lavic. Chce si rozšířit své obzory, ale hlavně získat lepší kvalifikaci pro své budoucí povolání. Ve škole se zapíše do hodin komunikace a nečekaně se zamiluje do své učitelky Mercedes (Julia Roberts), která ve svém osobním životě řeší spory s manželem. Obyčejný mužský jako Larry, který má mnoho důvodů se domnívat, že jeho život se zastavil, dostane životní lekci: Když si myslíš, že vše co mělo smysl už Tě minulo, objevíš důvod proč žít.

Oscarový Tom Hanks hraje v nové americké komedii LARRY CROWNE chlapíka středního věku, který díky ekonomické krizi ztratí práci. Do té doby pracuje jako úspěšný šéf v ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 597 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Recenze filmu Moje krásná učitelka

Související články k filmu Moje krásná učitelka

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Moje krásná učitelka

    Moje krásná učitelka

    26. 10. 2011 08:45 Oscarový Tom Hanks hraje v nové americké komedii Moje krásná učitelka (Larry Crowne) chlapíka středního věku, který díky ekonomické krizi ztratí práci. Do té doby pracuje jako úspěšný šéf v hypermarketu.

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Tom Hanks vrátil peníze divákům nespokojeným s jeho filmem

    Tom Hanks vrátil peníze divákům nespokojeným s jeho filmem

    22. 8. 2011 05:36 Hollywoodský herec Tom Hanks je ochotný naslouchat kritikům - a dokonce je i odškodnit. Dokázal to při setkání s manželským párem u benzinové čerpací stanice v Pacific Palisades. Manželé nadšení setkáním se slavným hercem se mu svěřili, že právě viděli film Moje krásná učitelka (Larry Crowne), který Hanks psal jako spoluautor, režíroval a v němž i hraje, napsal list The Daily Telegraph.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.