Plakát k filmu: Modrý tygr

Modrý tygr Modrý tygr

Premiéra 23. 2. 2012
2011, 80 min

Režie:
Petr Oukropec | celý štáb
Hrají:
Libuše Havelková, Jan Hartl, Anna Polívková, Barbora Hrzánová | všichni herci

V malé botanické zahradě uprostřed hlučného bujícího města, žije devítiletá Johanka a jejímatka u pana Kytky, nevrlého a věčně rozmrzelého zahradníka. Johanka je neposednáa velmi upřímná holčička, která ráda trošku lže. Do domu vedle botanické zahrady senastěhuje Institut pro výzkum genetiky, jehož ředitelem je úspěšný bratr pana Kytky.Johanka se rychle spřátelí s jeho synem Matyášem.

Ředitel Institutu společně sezkorumpovaným starostou města zosnují plány na zničení zahrady a obsazení jejíhopozemku. Až se jednoho dne objeví Modrý tygr. Velká záhadná událost. Média z nějudělají legendu, připisují mu zločiny a také nalezené obří stopy. Každý po něm pátráa snaží se na tom vydělat.

Modrý tygr ale najde útočiště v botanické zahradě a Johankas Matyášem se o něj tajně starají. Modrý tygr umí dělat zázraky. Zahrada překrásněvykvete a najednou se lidé začnou zajímat, proč má být taková krása zničena. Starosta aleModrého tygra objeví a ukradne. Ale může být ukradena legenda? Nebo je jako prokletýdrahokam, který nemůže nikdo mít?

V malé botanické zahradě uprostřed hlučného bujícího města, žije devítiletá Johanka a jejímatka u pana Kytky, nevrlého a věčně rozmrzelého zahradníka. Johanka je neposednáa velmi ... celý popis


Mediadesk
Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 32 hlasů
  • -
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.