Plakát k filmu: Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň

Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň A Cinderella Story: Once Upon a Song

dokina.cz
6,2

USA, 2011, 85 min

Žánr:
komedie, rodinný, romantický
Režie:
Damon Santostefano | celý štáb
Hrají:
Lucy Hale, Freddie Stroma, Matthew Lintz | všichni herci

Nová verze věčné klasiky! Katie (Lucy Hale, Prolhané krásky) sní o tom, že se stane zpěvačkou, její touze ale stojí v cestě krutá macecha (Missi Pyle) a nevlastní sestra (Megan Park, Tajný život amerického teenagera). Když si její nevlastní sestra přisvojí Katein úžasný hlas za pomocí její matky a Luke (Freddie Stroma) se zamiluje do špatné dívky, musí Katie začít bojovat za své sny dřív, než Luke skončí v náručí její podlé nevlastní sestry.

Nová verze věčné klasiky! Katie (Lucy Hale, Prolhané krásky) sní o tom, že se stane zpěvačkou, její touze ale stojí v cestě krutá macecha (Missi Pyle) a nevlastní sestra (Megan ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 709 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.