Plakát k filmu: Mládí v hajzlu

Mládí v hajzlu Youth in Revolt

dokina.cz
6,4

USA, 2009, 90 min

Žánr:
komedie, drama, romantický
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Michael Cera, Justin Long, Ray Liotta | všichni herci

Mládí v hajzlu, je neuctivý příběh o divokých dobrodružství dospívající chlapce Nicku Twispovi, který potká dívku svých snů během rodinné dovolené a obrátí jeho život a životy všech lidí kolem něj vzhůru nohama, aby byl s ní.

Mládí v hajzlu, je neuctivý příběh o divokých dobrodružství dospívající chlapce Nicku Twispovi, který potká dívku svých snů během rodinné dovolené a obrátí jeho život a životy ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1317 hlasů

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Mládí v hajzlu

  • Recenze Mládí v hajzlu na MovieZone

    Recenze MovieZone 40

    Jmenuje se Nick Twisp, jeho rodina je v těžkém rozkladu a jeho puberta ve velmi pokročilém rozpuku. A protože za vším musí být i žena, pro jistotu se bezhlavě zamiluje do dívky jménem Sheeni. A je pro ni samozřejmě ochoten udělat vše. Nemastně přisprostlá adaptace prvního dílu kultovního románu není zajímavá prakticky ničím a dá se shrnout jednoduchým konstatovaním: Film, ve kterém není pořádně vtipný ani Zach Galifianakis, prostě nemůže být úplně dobrý.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.