Plakát k filmu: Mládeži nepřístupno

Mládeži nepřístupno Movie 43

dokina.cz
3,5

Premiéra 24. 1. 2013
USA, 2013, 98 min

Žánr:
komedie
Režie:
Elizabeth Banks | celý štáb
Hrají:
Emma Stone, Kristen Bell, Naomi Watts, Gerard Butler, Josh Duhamel, Kate Winslet, Anna Faris, Hugh Jackman | všichni herci

Tvůrci filmů Něco na té Mary je a Blbý a blbější vám přináší novou hustou komedii plnou těch největších hollywoodských hvězd. Přijďte se podívat, jak to dokážou rozjet Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Uma Thurman nebo Gerard Butler.

Tvůrci filmů Něco na té Mary je a Blbý a blbější vám přináší novou hustou komedii plnou těch největších hollywoodských hvězd. Přijďte se podívat, jak to dokážou rozjet Kate ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 109 hlasů

Recenze filmu Mládeži nepřístupno

 • Recenze Mládeži nepřístupno na MovieZone

  Recenze MovieZone 30

 • Recenze Mládeži nepřístupno na fffilm

  Recenze fffilm 60

  Mládeži nepřístupno je hodně nepřístupná komedie, pozůstávající z přibližně patnácti nesouvisejících epizodek, pospojovaných naprosto nesmyslnou globální zápletkou o teenagerech, kteří na internetu hledají "to úplně nejnechutnější video". I když je tento trailer "Red Band", tj. mládeži nepřístupný, přesto jsou v něm nejméně dvě věci digitálně vyretušované, aby vůbec mohl být na internetu Humor v tomto filmu je opravdu velmi nechutný, což působí o to bizarněji, když si uvědomíme, jak slavní herci se v něm objevují. Namátkou: Během prvních patnácti minut uvidíme varlata Hugha Jackmana, soulož Naomi Wattsové a mnoho litrů průjmu. Přitom je ale nutno dodat, že ta varlata jsou na tváři Kate Winsletové, ta soulož je incest a ten průjem je zásnubní dar pro Annu Farisovou, poněvadž po sobě ráda rozmazává hovna. Většina scének má společné to, že jim chybí jakákoliv pointa. Například jedna scénka se celá točí kolem toho, že Chloë Moretzová dostane na návštěvě u kamaráda svou první menstruaci, vyteče z ní krev na gauč a zeď a následně zbytek scénky všichni vyjeveně ječí. Vzhledem k tomu, že film vznikl před více než dvěma lety, celé se to natáčel v době, kdy Moretzové bylo 13 let! Tyto postavy jsou v titulcích uvedeny jako "Fake Wonder Woman", "Fake Robin" a "Fake Batman", takže DC Comics nemají nejmenší důvod si stěžovat. Kromě nich je v tomto segmentu také Superman se spermatem ve vlasech (proto je má tak lesklé). To, že u některých epizodek jsou uvedeni dva i více scenáristů, je docela neuvěřitelné, protože naprostá většina z nich vypadá jako něco, co se vymyslelo v reálném čase, při improvizaci před kamerou. Jedna romantická scénka (s Emmou Stoneovou a Kieranem Culkinem) se celá odehrává u pokladen samoobsluhy pro bezdomovce (??? asi) a její dva protagonisté si několik minut povídají o pohlavních chorobách a lízání kund, aby bylo vidět, jak se vášnivě milují. Zcela mi unikla její pointa a připadala mi už jako něco od Davida Lynche. Obávám se, že tomuto filmu budou všichni dávat pouze 0 procent nebo 100 procent, ale není to tak jednoduché. Od sraček Adama Sandlera a spol. se tento film liší tím, že v něm herci podávají docela kvalitní herecké výkony, což působí v kombinaci s retardovanými zápletkami opravdu maximálně bizarně. Tak bizarně, že jsem se místy smál takovým tím nevěřícím způsobem, "no to se mi snad zdá, tohle není možné!" - nikoliv proto, že by na plátně bylo něco vtipného. Je to velmi vhodný film, pokud chcete kamarády vzít na "něco fakt ujetýho, co ještě neviděli". V kinech. Pokud by to platilo i o Internetu, můžete jim místo toho pustit (NSFW!) toto české home video . Mládeži nepřístupno je něco velmi podobného jako byl The Onion Movie , ale s větším rozpočtem a lepšími / slavnějšími herci. Opravdu by mě zajímal dokument o natáčení, konkrétně ta část, kde dva tucty slavných herců přemlouvali, aby jim v tom hráli a rozmázavali po sobě lidské (a psí) tělesné tekutiny.

Trailer k filmu

Související články k filmu Mládeži nepřístupno

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Nespoutaný Django stále vede návštěvnost českých kin

  Nespoutaný Django stále vede návštěvnost českých kin

  30. 1. 2013 11:00 Také druhý týden po uvedení do tuzemských kin je drama z období občanské války s názvem Nespoutaný Django v čele víkendového žebříčku návštěvnosti. Film z dílny kultovního režiséra Quentina Tarantina zhlédlo už více než 77.000 diváků, kteří v pokladnách nechali přes 11 milionů korun. Fanoušci na filmovém serveru scfd.cz snímku udělili 90 procent ze sta.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Mládeži nepřístupno

  Mládeži nepřístupno

  20. 1. 2013 12:00 Tvůrci filmů Něco na té Mary je a Blbý a blbější vám přináší novou hustou komedii plnou těch největších hollywoodských hvězd.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.