Plakát k filmu: Mizerové II

Mizerové II Bad Boys II

dokina.cz
5,0

2003, 147 min

Žánr:
thriller, komedie, akční, kriminální

Detektivové z oddělení narkotik v Miami Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou přiděleni k úderné jednotce, jejímž úkolem je zastavit přísun extáze do města. Během vyšetřování shodou okolností odhalí rozsáhlý konspirační plán bezcitného drogového bosse Tapia (Jordi Mollà), který chce rozšířit své impérium a ovládnout obchod s narkotiky v celém městě, přičemž hodlá zabít každého, kdo se mu postaví do cesty.

Věci se dále komplikují, když se Marcusova půvabná sestra Syd (Gabrielle Union), tajná agentka vládní organizace pro boj s drogami, dostane během křížové palby do zajetí zločinců, což oba hlavní hrdiny přinutí zajít až na samotnou hranici zákona. Mezi Mikem a Syd se navíc začne odvíjet romantický vztah, který jejího přehnaně starostlivého bratra přívádí k šílenství.

Marcus a Mike se však musejí povznést nad rozdíly ve svých povahách a společnými silami svrhnout Tapiu a jeho drogové království. Když se navíc Syd a její tajná identita ocitnou v nebezpečí, je sehrané duo Mizerů jedinou šancí na její vysvobození.

Detektivové z oddělení narkotik v Miami Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou přiděleni k úderné jednotce, jejímž úkolem je zastavit přísun extáze do ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1143 hlasů
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 103.24 CZK 258.49 CZK Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Mizerové II

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Vrací se Mizerové, Sony oznámila trojku i čtyřku

  Vrací se Mizerové, Sony oznámila trojku i čtyřku

  10. 8. 2015 15:00 Studio Sony překvapilo prohlášením, že začalo pracovat na třetím a čtvrtém dílu dnes již kultovních akční komedie Mizerové (Bad Boys). V tuto chvíli však není jasné obsazení a ani jméno režiséra.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Dalším filmem Willa Smithe budou Mizerové 3

  Dalším filmem Willa Smithe budou Mizerové 3

  10. 6. 2015 23:00 Mizerové byli před pár lety docela kultovní záležitostí a hlášky Willa Smithe a Martina Lawrence dokonce zlidověli. Nyní probleskují informace, že Smith po dokončení Suice Squad začne natáčet třetí díl

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Rozhovor s Vilmou Cibulkovou

  Rozhovor s Vilmou Cibulkovou

  3. 3. 2005 12:30 Pamatujete si na Vaše první setkání s Milanem Cieslarem ? Vůbec poprvé jsem s Milanem točila někdy před patnácti lety film Někde je možná hezky (1991)

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.