Plakát k filmu: Miluji tě modře

Miluji tě modře Miluji tě modře

dokina.cz
3,0

Premiéra 26. 1. 2017
Česká Republika, 2015

Žánr:
komedie, romantický

Romantická komedie Jaroslava Papouška, jehož filmy Lásky jedné plavovlásky, Černý Petr nebo seriál o rodině Homolkových se staly doslova kultovními.

Vypráví příběh nesmělého malíře a kunsthistorika Karla Bárty, který v den, kdy přichází o práci v Národní galerii, potkává za velmi kuriózních okolností dívku Terezu. Krásnou, živelnou a ztřeštěnou. Ti dva se do sebe zamilují a prožívají nádherné dobrodružství lásky, které jim druzí komplikují – Bártova maminka, která dovádí syna k šílenství svou posedlostí jógou, nebo jeho svérázný a bohémsky tatínek… A Tereza? Tereza, ač mladičká a křehká, má mnoho životních zkušeností, ale duši stále čistou a hlubokou a lásky tolik, že Karel, který právě prožívá svoje Kristova léta, za celý svůj dosavadní život takový citový uragán ještě nezažil. Má to ovšem drobný háček – tím je ten třetí: Tereza má ještě přítele, temperamentního a žárlivého artistu Igora, který se nechce smířit s tím, že se s ním Tereza chce rozejít. A tak je to občas doslova na nože.

Romantická komedie Jaroslava Papouška, jehož filmy Lásky jedné plavovlásky, Černý Petr nebo seriál o rodině Homolkových se staly doslova kultovními.Vypráví příběh nesmělého malíře ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 7 hlasů
 • -
 • -
 • -

Recenze filmu Miluji tě modře

 • Recenze Miluji tě modře na MovieZone

  Recenze MovieZone 30

  Na jednu stranu dost podivná, na druhou zcela bezfantazijní romantická komedie. Což rozhodně není kombinace, která by vás měla přitáhnout do kina. Těžko říct, kolik toho z původního Papouškova scénáře zbylo, ovšem pod pochybnou Šmídmajerovou taktovkou tu najdete jen trochu prvoplánové nahoty, nepřirozené dialogy a porci bizáru jako bonus. Prostě nebrat.

Trailer k filmu

Související články k filmu Miluji tě modře

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Závěr nejúspěšnější filmové videoherní série a vznik impéria McDonald

  Filmové premiéry: Závěr nejúspěšnější filmové videoherní série a vznik impéria McDonald

  25. 1. 2017 10:00 Závěrečný díl megaúspěšné videoherní filmové série, příběh vzniku obrovského impéria, zoufalý hon za pravdou a nadějí, hledání vlastní identity a touha po rodině, mrazivý portrét pyromana inspirovaný skutečnými událostmi, poslání čtyřnohých mazlíčků a nesmělý malíř a kunsthistorik, který přichází o práci a potkává dívku Terezu. Ve 4. týdnu roku 2017 nás v českých kinech čeká 7 filmových premiér.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Akční Underworld a necenzurovaný trailer k filmu Proč právě on?

  Akční Underworld a necenzurovaný trailer k filmu Proč právě on?

  17. 11. 2016 16:00 Uplynulý týden přinesl necenzurovaný trailer Proč právě on, který částečně připomíná oblíbenou sérii o fotrech a lotrech, avšak v mnohem drsnější podobě. Fanoušci Walta Disneye se mohou těšit na nový trailer Krásky a zvířete, a milovníky akce a sci-fi nadchne Underworld: Krvavé války, či Ghost in the Shell se Scarlett Johansson v hlavní roli.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.