Plakát k filmu: Miluji tě modře

Miluji tě modře Miluji tě modře

dokina.cz
3,0

Premiéra 26. 1. 2017
Česká Republika, 2015

Žánr:
komedie, romantický

Romantická komedie Jaroslava Papouška, jehož filmy Lásky jedné plavovlásky, Černý Petr nebo seriál o rodině Homolkových se staly doslova kultovními.

Vypráví příběh nesmělého malíře a kunsthistorika Karla Bárty, který v den, kdy přichází o práci v Národní galerii, potkává za velmi kuriózních okolností dívku Terezu. Krásnou, živelnou a ztřeštěnou. Ti dva se do sebe zamilují a prožívají nádherné dobrodružství lásky, které jim druzí komplikují – Bártova maminka, která dovádí syna k šílenství svou posedlostí jógou, nebo jeho svérázný a bohémsky tatínek… A Tereza? Tereza, ač mladičká a křehká, má mnoho životních zkušeností, ale duši stále čistou a hlubokou a lásky tolik, že Karel, který právě prožívá svoje Kristova léta, za celý svůj dosavadní život takový citový uragán ještě nezažil. Má to ovšem drobný háček – tím je ten třetí: Tereza má ještě přítele, temperamentního a žárlivého artistu Igora, který se nechce smířit s tím, že se s ním Tereza chce rozejít. A tak je to občas doslova na nože.

Romantická komedie Jaroslava Papouška, jehož filmy Lásky jedné plavovlásky, Černý Petr nebo seriál o rodině Homolkových se staly doslova kultovními.Vypráví příběh nesmělého malíře ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 5 hlasů
  • -
  • -
  • -

Recenze filmu Miluji tě modře

  • Recenze Miluji tě modře na MovieZone

    Recenze MovieZone 30

    Na jednu stranu dost podivná, na druhou zcela bezfantazijní romantická komedie. Což rozhodně není kombinace, která by vás měla přitáhnout do kina. Těžko říct, kolik toho z původního Papouškova scénáře zbylo, ovšem pod pochybnou Šmídmajerovou taktovkou tu najdete jen trochu prvoplánové nahoty, nepřirozené dialogy a porci bizáru jako bonus. Prostě nebrat.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.