Plakát k filmu: Milovaní

Milovaní Les bien-aimés

dokina.cz
6,2

Premiéra 24. 11. 2011
2011, 139 min, od 12 let

Režie:
Christophe Honoré | celý štáb
Hrají:
Ludivine Sagnier, Catherine Deneuve, Miloš Forman, Louis Garrel, Chiara Mastroianni | všichni herci

Z Paříže 60. let do současného Londýna. Madeleine se svou dcerou Verou proplouvají tanečním krokem skrze životy mužů, které milují. Ale láska může povznášet i bolet, umí být radostná i hořká. Elegie na ženskost a vášeň, elegie, která tu a tam propuká v hudbu.

Z Paříže 60. let do současného Londýna. Madeleine se svou dcerou Verou proplouvají tanečním krokem skrze životy mužů, které milují. Ale láska může povznášet i bolet, umí být ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 115 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Související články k filmu Milovaní

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Festival francouzského filmu začal předpremiérou filmu Milovaní

    Festival francouzského filmu začal předpremiérou filmu Milovaní

    25. 11. 2011 14:15 14. ročník Festivalu francouzského filmu začal včera večer v pražském kině Lucerna projekcí snímku Christopha Honorého, Milování. Festival se uskuteční v osmi městech a potrvá do 30. listopadu. Fanoušci budou mít take několik možností setkání s francouzskými filmaři.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.