Plakát k filmu: Město

Město Town, The

dokina.cz
7,6

USA, 2010, 125 min

Žánr:
thriller, drama, romantický, kriminální

Doug MacRay (Ben Affleck) je zatvrzelý kriminálník, vůdce nelítostných bankovních zlodějů, kteří chlubí tím, že ukradnou cokoli a nikdo na ně nepřijde. Doug se o své blízké neobává, protože nikoho blízkého ani nemá. To se změní při poslední akci gangu, kdy si jako rukojmí vezmou manažerku banky Claire Keesey (Rebecca Hall).

Ačkoli nechají Claire odejít, aniž by jí jakkoli ublížili, je nervově na zhroucení, protože zloději znají její jméno a ví, kde bydlí. Svého ochránce zklame, když se seznámí s nenáročným a okouzlujícím mužem jménem Doug... Neví, že je to ten samý muž, který ji jen před několika málo dny terorizoval. Náhlá vzájemná přitažlivost se změní ve vášnivý románek, který je zavede na nebezpečnou a možná i smrtelnou cestu.

Doug MacRay (Ben Affleck) je zatvrzelý kriminálník, vůdce nelítostných bankovních zlodějů, kteří chlubí tím, že ukradnou cokoli a nikdo na ně nepřijde. Doug se o své blízké ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 407 hlasů

Recenze filmu Město

  • Recenze Město na MovieZone

    Recenze MovieZone 80

    Ben Affleck se definitivně rehabilituje a potvrzuje pověst „nového Clinta Eastwooda“ (aneb z průměrného herce vynikajícím režisérem). Scénář Města není tak hutný a sevřený jako v případě Gone Baby Gone, ale Benův nový film je divácky vstřícnější a zábavnější. V akčních scénách to dokonce dává sežrat i renomovaným kolegům. Cokoli dalšího Ben natočí, budeme očekávat s velkými nadějemi.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.