Plakát k filmu: Město

Město Town, The

dokina.cz
7,6

USA, 2010, 125 min

Žánr:
thriller, drama, romantický, kriminální

Doug MacRay (Ben Affleck) je zatvrzelý kriminálník, vůdce nelítostných bankovních zlodějů, kteří chlubí tím, že ukradnou cokoli a nikdo na ně nepřijde. Doug se o své blízké neobává, protože nikoho blízkého ani nemá. To se změní při poslední akci gangu, kdy si jako rukojmí vezmou manažerku banky Claire Keesey (Rebecca Hall).

Ačkoli nechají Claire odejít, aniž by jí jakkoli ublížili, je nervově na zhroucení, protože zloději znají její jméno a ví, kde bydlí. Svého ochránce zklame, když se seznámí s nenáročným a okouzlujícím mužem jménem Doug... Neví, že je to ten samý muž, který ji jen před několika málo dny terorizoval. Náhlá vzájemná přitažlivost se změní ve vášnivý románek, který je zavede na nebezpečnou a možná i smrtelnou cestu.

Doug MacRay (Ben Affleck) je zatvrzelý kriminálník, vůdce nelítostných bankovních zlodějů, kteří chlubí tím, že ukradnou cokoli a nikdo na ně nepřijde. Doug se o své blízké ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 407 hlasů
 • -

Recenze filmu Město

 • Recenze Město na MovieZone

  Recenze MovieZone 80

  Ben Affleck se definitivně rehabilituje a potvrzuje pověst „nového Clinta Eastwooda“ (aneb z průměrného herce vynikajícím režisérem). Scénář Města není tak hutný a sevřený jako v případě Gone Baby Gone, ale Benův nový film je divácky vstřícnější a zábavnější. V akčních scénách to dokonce dává sežrat i renomovaným kolegům. Cokoli dalšího Ben natočí, budeme očekávat s velkými nadějemi.

Trailer k filmu

Související články k filmu Město

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Čistá práce, nebo vabank? Přinášíme snímky plné akce a bankovních loupeží

  Čistá práce, nebo vabank? Přinášíme snímky plné akce a bankovních loupeží

  14. 10. 2016 10:00 Ne každá situace si žádá skvělé naplánování! Tento týden měla premiéru kriminální komedie Zilionáři, vyprávějící o bandě loserů, kteří i na vzdory nedokonalému plánu vyloupí banku. V dnešním článku se podíváme na některé další skvělé snímky plné bankovních loupeží, akce a napětí.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Argo - recenze

  Argo - recenze

  1. 12. 2012 17:00 Argo je geniálním návratem do vypravěčského stylu klasických špionážních thrillerů, do doby napínavých filmů o Studené válce. Především je však naprosto strhujícím vyprávěním o jedné trochu zvláštní a těžko uvěřitelné akci amerických tajných služeb. A taky je to film Bena Afflecka.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.