Plakát k filmu: Mekong Hotel

Mekong Hotel Mekong Hotel

dokina.cz
5,9

Premiéra 9. 5. 2013
Anglie, Thajsko, 2012, 61 min

Žánr:
drama
Režie:
| celý štáb
Hrají:
| všichni herci

Mekong Hotel je portrétem hotelu poblíž řeky Mekong v severovýchodním Thajsku, řeka zde tvoří hranici mezi Thajskem a Laosem. V pokojích a prostorách hotelu zkouší Apichatpong a jeho tým film nazvaný Zahrada extáze, který napsal už před lety. Film se posouvá mezi různými realitami, fakty a fikcí, snaží se zachytit pouta mezi vampýrskou matkou a její dcerou, vztah mladých milenců a řeky. Mekong Hotel byl natočen v období, kdy Thajsko zasáhly těžké povodně, a tak si hledá svou cestu mezi vrstvami destrukce, politiky a neurčitým snem o budoucnosti.

Mekong Hotel je portrétem hotelu poblíž řeky Mekong v severovýchodním Thajsku, řeka zde tvoří hranici mezi Thajskem a Laosem. V pokojích a prostorách hotelu zkouší Apichatpong a ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Mekong Hotel

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Mekong Hotel

    Mekong Hotel

    4. 5. 2013 15:00 Mekong Hotel nás zavádí do hotelu poblíž řeky Mekong na severovýchodě Thajska, v místě kde řeka tvoří hranici mezi Thajskem a Laosem.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.