Plakát k filmu: Medvídek Pú

Medvídek Pú Winnie the Pooh

dokina.cz
7,2

Premiéra 5. 5. 2011
USA, 2011, 63 min

Žánr:
rodinný, animovaný
Režie:
Stephen J. Anderson | celý štáb
Hrají:
Craig Ferguson, Tom Kenny, Jim Cummings, Dee Bradley Baker, Gilbert Gottfried | všichni herci

Společnost Walt Disney Animation Studios se vrací do Stokorcového lesa s „Medvídkem Pú“ v prvním dobrodružství Púa na velkém plátně v Disneyho animaci po více než 35 letech. S půvabem, vtipem a sentimentalitou původních kreslených filmů se v tomto zbrusu novém filmu publikum znovu setká s filozofickým „medvědem s velmi malým mozkem“ a jeho přáteli Tygrem, Prasátkem, klokanicí Kangou, Rúem – a v neposlední řadě také s Ijáčkem, který ztratil svůj ocas. „Hmm, ocas tam buď je anebo není,“ řekl Pú. „A ten tvůj tam… není.“ Sova posílá celou skupinu přátel na průzkum, aby zachránili Kryštůfka Robina od imaginárního nepřítele. Ukáže se, že to je velmi rušný den na medvídka, který se jednoduše vydal jenom najít nějaký med. Film „Winnie the Pooh“ je inspirován pěti příběhy z knih A.A. Milneho v klasickém Disneyho ručně kresleném uměleckém stylu.

Společnost Walt Disney Animation Studios se vrací do Stokorcového lesa s „Medvídkem Pú“ v prvním dobrodružství Púa na velkém plátně v Disneyho animaci po více než 35 letech. S ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 227 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 110.55 CZK 387.61 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 45.00 CZK Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.