Plakát k filmu: Medvídek Pú

Medvídek Pú Winnie the Pooh

dokina.cz
7,0

Premiéra 5. 5. 2011
USA, 2011, 63 min

Žánr:
rodinný, animovaný
Režie:
Stephen J. Anderson | celý štáb
Hrají:
Craig Ferguson, Tom Kenny, Jim Cummings, Dee Bradley Baker, Gilbert Gottfried | všichni herci

Společnost Walt Disney Animation Studios se vrací do Stokorcového lesa s „Medvídkem Pú“ v prvním dobrodružství Púa na velkém plátně v Disneyho animaci po více než 35 letech. S půvabem, vtipem a sentimentalitou původních kreslených filmů se v tomto zbrusu novém filmu publikum znovu setká s filozofickým „medvědem s velmi malým mozkem“ a jeho přáteli Tygrem, Prasátkem, klokanicí Kangou, Rúem – a v neposlední řadě také s Ijáčkem, který ztratil svůj ocas. „Hmm, ocas tam buď je anebo není,“ řekl Pú. „A ten tvůj tam… není.“ Sova posílá celou skupinu přátel na průzkum, aby zachránili Kryštůfka Robina od imaginárního nepřítele. Ukáže se, že to je velmi rušný den na medvídka, který se jednoduše vydal jenom najít nějaký med. Film „Winnie the Pooh“ je inspirován pěti příběhy z knih A.A. Milneho v klasickém Disneyho ručně kresleném uměleckém stylu.

Společnost Walt Disney Animation Studios se vrací do Stokorcového lesa s „Medvídkem Pú“ v prvním dobrodružství Púa na velkém plátně v Disneyho animaci po více než 35 letech. S ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 228 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 3.99 EUR 13.99 EUR Přehrát online

Recenze filmu Medvídek Pú

  • Recenze Medvídek Pú na MovieZone

    Recenze MovieZone 70

    Medvídek Pú, oslík Ijáček, prasátko i všichni ostatní jsou zpátky. V luxusním dabingu, s ještě luxusnější původní animací a bez otravného třetího Dé. Nové dobrodružství ze stokorcového lesa je povinností pro každého, kdo se dokáže na hodinu přenést zpět v čase. A rozhodně by ho neměl minout žádný filmový fanda pod deset let, protože po téhle kouzelné pauze se zase plynule vrátíme mezi nafouknuté sequely animáků, ve kterých se největší důraz klade na co nejslavnějším hlasové obsazení. Víc disneyovského vzpomínání!

  • Recenze Medvídek Pú na fffilm

    Recenze fffilm 50

    Klasicky animovaný film o klasických dobrodružstvích oblíbeného medvěda. Disney se "vrací ke kořenům" a představuje nám několik příběhů Medvídka Pů a jeho přátel. Jsou velmi oldschoolové, z velké části inspirované přímo původní Milneovou knížkou. Animace je také oldschoolová, ruční (respektive vypadá jako ruční), s hezky "historickými" pozadími a velmi umírněnou statickou kamerou, bez viditelného CGI. I příběh je umírněný, oldschoolový a nesnaží se o žádné inovace. Jedna z inovací možná spočívá v tom, že několikrát vidíme, jak je scéna obklopena textem příběhu, který je vyprávěn, a hrdinové provádějí s těmito písmeny interakci (viz trailer). Je škoda, že i když je film dabovaný, všechny viditelné nápisy zůstaly v angličtině. Na druhou stranu si ale myslím, že je to víceméně jedno, protože film je určen především divákům, kteří neumějí číst. A to je důvod, proč mu dávám jen 50%: Tohle prostě není film pro nikoho nad 6 let, ať je jakkoliv infantilní. To není kritika kvality filmu, ale konstatování skutečnosti. Stejně jako konstatování, že "Teletubbies" je kvalitní, dobře vymyšlený dětský televizní pořad, ale nikdy bych se neodvážil říct někomu nad osm let "Dívej se na to se svým mladším sourozencem". Na Medvídka Pů by se vaše děti měly dívat, ale obávám se, že vy (lidé schopni přečíst tuto stránku) ho nevydržíte, přestože má jen kousek přes hodinu. Zdůrazňuji, že v tomto se film liší od předchozích dvou nebo tří celovečerních půovských filmů, které byly o něco málo komplexnější a snesitelnější pro dospělého.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.