Plakát k filmu: Mechanik zabiják: Vzkříšení

Mechanik zabiják: Vzkříšení Mechanic: Resurrection

dokina.cz
5,0

Premiéra 15. 9. 2016
USA, 2016, 98 min, od 12 let

Žánr:
thriller, akční, kriminální
Režie:
Dennis Gansel | celý štáb
Hrají:
Jason Statham, Jessica Alba, Tommy Lee Jones | všichni herci

Arthur Bishop (Jason Statham) si myslel, že už svou vražednou minulost hodil za hlavu. Když jeho největší protivník unese lásku jeho života, je donucen cestovat po celém světě, uskutečnit tři zdánlivě nemožné atentáty a dělat to, co umí nejlépe - provést vše tak, aby to vypadalo jako nehoda...

Arthur Bishop (Jason Statham) si myslel, že už svou vražednou minulost hodil za hlavu. Když jeho největší protivník unese lásku jeho života, je donucen cestovat po celém světě, ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 11 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 82.00 CZK 270.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Mechanik zabiják: Vzkříšení

 • Recenze Mechanik zabiják: Vzkříšení na MovieZone

  Recenze MovieZone 30

 • Recenze Mechanik zabiják: Vzkříšení na fffilm

  Recenze fffilm 60

  Přiznávám, že jsem neviděl prvního Mechanika zabijáka (ani původní verzi s Charlesem Bronsonem) a nemyslím si, že by mi to při sledování tohoto pokračování nějak vadilo. Děj v kostce: Jason Statham hraje nájemného vraha, který je něco jako MacGyver, ovšem kdyby MacGyver rád střílel lidi z pěti centimetrů do obličeje. Děj v trochu větší kostce: Arthur Bishop (Statham) se zamiluje do krasavice Jessicy Albaové, superpadouch Sam Hazeldine mu ji unese a hrozí, že ji zabije, pokud Statham neprovede likvidaci megazločinců, kteří dělají Hazeldinovi konkurenci. A ty likvidace musejí vypadat jako náhody, i když nedává smysl proč. Ve druhém Mechanikovi ale nedává smysl téměř nic. Druhý Mechanik je podobná blbost, jako byly v 80. letech akční filmy s Van Dammem a Schwarzeneggerem - ovšem natočená současným stylem, za použití současné filmové estetiky a současné filmové techniky. Což znamená, že se ledaskomu může docela dost líbit.

 • Recenze Mechanik zabiják: Vzkříšení na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 50

  Tento akční film nepřináší nic nového, rozhodně ne vzkříšení žánru, a diváka zvládne zaujmout jen málokterá scéna. Děj je značně předvídatelný, nejzajímavější je druhá polovina s vykonáváním samotných vražd. Nemůže chybět změna lokací, od Jižní Ameriky přes Asii až po východ Evropy, což má asi odvést divákovu pozornost od děr ve scénáři. Hlavní hrdina je definován už svým představitelem Jasonem Stathamem, který nikdy nehne brvou, ale ani jeho oči nemají potřebný výraz.

 • Recenze Mechanik zabiják: Vzkříšení na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 60

  Pět let starý akční thriller Mechanik zabiják byl podprůměrným béčkem, jež bylo remakem stejnojmenného filmu s Charlesem Bronsonem ze sedmdesátých let. Byl dost hloupý a rutinní a přitom se bral poměrně dost vážně, což mu škodilo. V paměti mi ničím moc neuvízl, kromě Jasona Stathama v hlavní roli profesionálního vrahouna Arthura Bishopa.

Trailer k filmu

Související články k filmu Mechanik zabiják: Vzkříšení

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Mechanik zabiják: Vzkříšení - recenze

  Mechanik zabiják: Vzkříšení - recenze

  15. 9. 2016 08:00 Přiznávám, že jsem neviděl prvního Mechanika zabijáka (ani původní verzi s Charlesem Bronsonem) a nemyslím si, že by mi to při sledování tohoto pokračování nějak vadilo.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Trojice kámošů a nová dobrodružství elitního zabijáka

  Filmové premiéry: Trojice kámošů a nová dobrodružství elitního zabijáka

  14. 9. 2016 10:00 Bývalý člen motocyklového gangu opět v akci, neplánované těhotenství známé průšvihářky, hledání unesené lásky, dobrodružství třech kamarádů ve slunné Francii, příběh o jednotlivci překračujícím čáru slušného chování, cesta do světa nespoutané fantazie a touha po postupu do vyšší fotbalové ligy. 36. týden tohoto roku nám přináší 7 filmových premiér a dokumentární snímek vyprávějící příběh kapely, která změnila svět.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.