Plakát k filmu: Mamut

Mamut Mammoth

dokina.cz
6,3

Premiéra 11. 3. 2010
Německo, Švédsko, Dánsko, 2009, 125 min

Žánr:
drama
Režie:
Lukas Moodysson | celý štáb
Hrají:
Gael García Bernal, Thomas McCarthy | všichni herci

Příběh nového filmu Lukase Moodyssona (Láska je láska, Lilja4ever) se točí kolem úspěšného newyorského páru – Leo (Gael García Bernal) a Ellen (Michelle Williams). Leo je tvůrcem vzkvétajících webových stránek a vkročil do světa peněz a velkých rozhodnutí. Ellen je oddanou lékařkou na pohotovostní chirurgii a obětovala své dlouhé pracovní směny zachraňování životů. Jejich osmiletá dcera Jackie tráví většinu času se svou filipínskou chůvou, což je situace, která nutí Ellen se zamyslet nad svými prioritami. Během pracovní cesty do Thajska Leo bezděčně spustí řetězec událostí, které budou mít dramatický dopad na všechny.

Příběh nového filmu Lukase Moodyssona (Láska je láska, Lilja4ever) se točí kolem úspěšného newyorského páru – Leo (Gael García Bernal) a Ellen (Michelle Williams). Leo je tvůrcem ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 69 hlasů
  • -

Související články k filmu Mamut

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Mamut

    Mamut

    9. 3. 2010 09:30 Jenom život, který žijeme pro ostatní,stojí za to.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.