Plakát k filmu: Machři

Machři Grown Ups

dokina.cz
3,9

Premiéra 26. 8. 2010
USA, 2010, 102 min

Žánr:
komedie, drama
Režie:
Dennis Dugan | celý štáb
Hrají:
Adam Sandler, Jamie Chung, Salma Hayek, Steve Buscemi, Maria Bello, Kevin James, Rob Schneider, David Spade, Chris Rock, Maya Rudolph, Gary Busey, Tim Meadows, Cameron Boyce, Dan Marshall, Daniel Lowney, Joyce Van Patten | všichni herci

Komedie o pěti přátelích a bývalých spoluhráčích, kteří se po letech sejdou, aby vzdali poctu svému zesnulému basketbalovému trenérovi z dětství. Spolu se svými ženami a dětmi stráví víkend 4. července v domě u jezera, kde před léty slavili své vítězství. Navazují tam, kde přestali a zjišťují, proč zestárnout neznamená nutně dospět.

Komedie o pěti přátelích a bývalých spoluhráčích, kteří se po letech sejdou, aby vzdali poctu svému zesnulému basketbalovému trenérovi z dětství. Spolu se svými ženami a dětmi ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 946 hlasů
 • -

Recenze filmu Machři

 • Recenze Machři na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  Adam Sandler a jeho parta se po letech scházejí v rodném městečku na pohřbu svého trenéra. A v příštích pár dnech se pokusí vrátit se do dětských let a vyřešit své dospělé problémy. Neambiciózní film o tom, jak se parta kámošů sešla a natočila průměrnou komedii bez originálních vtipů vás nenaštve, příjemně jím zabijete jeden večer, ale nic víc nečekejte. Průměrna Sandlerovka.

 • Recenze Machři na fffilm

  Recenze fffilm 20

  Pět bývalých spolužáků se po mnoha letech znovu sejde (i se svými aktuálními [různě velkými] rodinami), aby si užili dovolenou u vody. Hrají je Adam Sandler, Chris Rock, Davis Spade, Kevin James a Rob Schneider... Jeden z nich si dává vášnivé francouzáky se svou o 30 let starší ženou. Jeden z nich má dvě dcery, které jsou hrozně sexy. Jeden z nich má tchyni (nebo to byla matka?), která pořád prdí. Jeden z nich padá obličejem do hovna. Ostatní padají někam jinam. Steve Buscemi má minutové cameo a vypadá unaveně. Nakonec si všichni vylejí srdce a odhalí smysl opravdového přátelství. Omlouvám se, ale viděl jsem tento film před několika měsíci (když jsem o něm ještě nesměl psát) a zapomněl jsem na něj asi 30 sekund po jeho skončení. Zůstala mi jen jakási nejasná vzpomínka, že jsem si po jeho skončení připadal nečistý . Pokud se podíváte na trailer, tak máte celkem slušný průřez nejlepšími vtipy filmu...

Trailer k filmu

Související články k filmu Machři

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Adam Sandler slaví 50. narozeniny! Připomeňme si jeho role

  Adam Sandler slaví 50. narozeniny! Připomeňme si jeho role

  9. 9. 2016 10:40 Adam Sandler, který dnes slaví své 50. narozeniny, je mimořádně úspěšným hercem, scénáristou, producentem, režisérem a hudebníkem. První velký úspěch zaznamenal jako účinkující v pořadu Saturday Night Live. Sandler debutoval ve filmu Šišouni v New Yorku, ve kterém si zahrál s Danem Aykroydem a Jane Curtin. Jeho další film Rivalové se stal jedním z nejúspěšnějších filmů roku 1996. Pojďme se dnes podívat na některé další filmy Adama Sandlera, které určitě stojí za to vidět.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Machři

  Machři

  21. 8. 2010 08:00 Komedie o pěti přátelích a bývalých spoluhráčích.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Komedie Machři s Adamem Sandlerem míří do našich kin

  Komedie Machři s Adamem Sandlerem míří do našich kin

  19. 8. 2010 18:30 Americký snímek Machři je komedií o pěti přátelích a bývalých spoluhráčích, kteří se po letech sejdou, aby vzdali poctu svému zesnulému basketbalovému trenérovi z dětství. Spolu se svými ženami a dětmi stráví víkend v domě u jezera, kde před léty slavili své vítězství. Navazují tam, kde přestali, a zjišťují, že zestárnout neznamená nutně dospět. Společnost Falcon uvede snímek do kin 26. srpna v pětadvaceti kopiích.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.