Plakát k filmu: Machete

Machete Machete

dokina.cz
6,8

Premiéra 14. 10. 2010
USA, 2010, 105 min, od 15 let

Žánr:
thriller, akční, drama, kriminální
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Danny Trejo, Robert De Niro, Jessica Alba, Michelle Rodriguez, Lindsay Lohan | všichni herci

Vypadal jako docela obyčejný dělník z ulice a byl ideálním kandidátem k tomu, aby na něj hodili vraždu. Ale ukázalo se, že je to Machete (Steven Seagal) nechal v pustině polomrtvého, se mu podaří přežít a uprchne do Texasu, kde touží zmizet a uniknout své minulosti. Narazí tu ale na hustou síť korupce a podvodů, na jejímž konci se nachází zastřelený senátor (Robert de Niro) a Machete coby člověk, obviněný z jeho vraždy.

Machete se vydává očistit své jméno a odhalit zákeřné a rozsáhlé spiknutí. V cestě mu ale stojí Booth (Jeff Fahey) – nemilosrdný podnikatel, který má na své výplatní listině slušnou zásobu zabijáků, Von (Don Johnson) – šílený strážce hranice, který velí menší armádě, a Santana Rivera (Jessica Alba) – překrásná imigrační úřednice, která neví, zda se má řídit zákonem či srdcem.

Na pomoc Machetemu přicházejí Luz (Michelle Rodriguez) – sexy řidička pojízdného občerstvení, která má duši rebela a srdce revolucionářky, a padre (Cheech Marin) – kněz, který umí dobře žehnat, ale ještě lépe střílet.

Macheteho cesta plná výstřelů, krve a zlomených srdcí nakonec vede zpátky k Torrezovi, aby se společně střetli ve velkolepém souboji, na jehož konci možná čeká pomsta a spasení.

Vypadal jako docela obyčejný dělník z ulice a byl ideálním kandidátem k tomu, aby na něj hodili vraždu. Ale ukázalo se, že je to Machete (Danny Trejo), legendární bývalý elitní ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 993 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 110.51 CZK 276.68 CZK Přehrát online
Přehrát online

Recenze filmu Machete

  • Recenze Machete na MovieZone

    Recenze MovieZone 70

    Další z filmů, ve kterých není důležité CO, ale JAK... jedna hvězda vedle druhé sype z jednoho rukávu hlášky, z druhého olovo a mrtvoly se vrší stejně rychle jako absurdita dosahující southparkovských parametrů. Mysleli jste si, že je Rodriguez okoralým filmařem? Z Mačety sálá fandovské nadšení víc než z některých kraťasů na YouTube. Tenhle comeback vám prostě udělá dobře.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.