Plakát k filmu: Mach a Šebestová k tabuli

Mach a Šebestová k tabuli! Mach a Šebestová k tabuli!

dokina.cz
7,3

1985, 68 min

Žánr:
komedie, rodinný, animovaný
Režie:
Miloš Macourek | celý štáb
Hrají:
Petr Nárožný | všichni herci

Kreslený střihový film sestavený ze sedmi epizod neobyčejně úspěšného večerníčkového seriálu. Mach a Šebestová jsou zřejmě nejoblíbenější a nejznámější žáci 3.B., kteří společně s Jonatánem, psem paní Kadrnožkové a kouzelným utrženým sluchátkem, prožívají veselá, poučná a vždy velmi neobyčejná dobrodružství již od roku 1976, kdy se objevil první díl seriálu nazvaný O utrženém sluchátku. Podle námětu Miloše Macourka ho vytvořil Jaroslav Doubrava a výtvarník Adolf Born.

Seznam epizod:

1. O utrženém sluchátku
2. Školní výlet
3. Člověk neandrtálský
4. Kropáček má angínu
5. Jak Mach a Šebestová hlídali dítě
6. Páni tvorstva
7. Ukradené sluchátko
8. Jak Mach a Šebestová vyrostli

Kreslený střihový film sestavený ze sedmi epizod neobyčejně úspěšného večerníčkového seriálu. Mach a Šebestová jsou zřejmě nejoblíbenější a nejznámější žáci 3.B., kteří společně s ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 608 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.