Plakát k filmu: Ma Ma

Ma Ma Ma ma

dokina.cz
4,2

Premiéra 18. 2. 2016
Španělsko, 2015, 111 min

Žánr:
drama
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Penélope Cruz, Luis Tosar, Àlex Brendemühl, Jon Kortajarena, Asier Etxeandia | všichni herci

Když Magdu potká v krátké době několik životních tragédií, nesrazí ji to na kolena, naopak získá novou chuť do života a uvědomí si, jak důležité jsou vztahy k těm nejbližším. Magda v podání okouzlující Penelope Cruz je silná, milující a i v těch nejtěžších chvílích dokáže brát věci s nadhledem.

Když Magdu potká v krátké době několik životních tragédií, nesrazí ji to na kolena, naopak získá novou chuť do života a uvědomí si, jak důležité jsou vztahy k těm nejbližším. ... celý popis


Mediadesk
Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 60.00 CZK 90.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Ma Ma

  • Recenze Ma Ma na MovieZone

    Recenze MovieZone 40

    Ma Ma působí opravdu nelidsky, uměle, vykonstruovaně jako špatný leták na pozitivní myšlení, co dostanete od doktora, když vám diagnostikuje nějakou nemoc.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.