Plakát k filmu: Lůno

Lůno Womb

dokina.cz
5,9

Premiéra 18. 8. 2011
Francie, Německo, Maďarsko, 2010, 111 min

Žánr:
drama, sci-fi, romantický
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Eva Green, Matt Smith, Lesley Manville, Hannah Murray, Natalia Tena, Peter Wight | všichni herci

Rebeka se vrací do domu svého dědečka, kde potká svou dětskou láskou Thomase. Ten opouští svou přítelkyni Rose a jejich láska navazuje, kde byla přerušena, dokud Thomas nezemře při automobilové nehodě. Nešťastná Rebeka uvažuje o sebevraždě, až najde útěchu v myšlence klonování. Rozhodne se, že porodí Thomase. Thomas vyroste a domnívá se, že jeho otec zemřel při nehodě. Rebeka se nikdy nezmínila o klonování. Navzdory svému tajemství mohou Rebeka a Thomas vést téměř normální život, dokud se Rose nedozví pravdu.

Rebeka se vrací do domu svého dědečka, kde potká svou dětskou láskou Thomase. Ten opouští svou přítelkyni Rose a jejich láska navazuje, kde byla přerušena, dokud Thomas nezemře ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 103 hlasů
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.