Plakát k filmu: Louskáček 3D

Louskáček Nutcracker in 3D, The

dokina.cz
4,3

Premiéra 2012
Anglie, 2010, 101 min

Žánr:
fantasy
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Elle Fanning | všichni herci

Devítiletá Mary (Elle Faning - Podivuhodný příběh Benjamina Buttona, Babel) prožívá nudné Vánoce ve Vídni, ale vše se změní s příjezdem jejího strýce Alberta (Nathan Lane - Lví král, Ptačí klec), který jí daruje začarovaného Louskáčka (Charlie Rowe - Piráti na vlnách, Neverland). Vánoce jsou náhle plné vzrušení a dobrodružství. O štědrém večeru Maryin nový kamarád Louskáček ožívá a bere s sebou svoji malou majitelku na podivuhodnou cestu do svého kouzelného světa s vílami a dalšími oživlými vánočními hračkami. Zakrátko však Mary zjišťuje, že toto fantastické království ohrožuje tyranský Krysí král (John Torturro - Bratříčku kde jsi?) a jeho ďábelská matka (Frances de la Tour - Alenka v říši divů). Když Louskáček upadne do zajetí, musí Mary a její noví přátelé odhalit tajemství Krysího krále a zachránit Louskáčka a jeho království.

Devítiletá Mary (Elle Faning - Podivuhodný příběh Benjamina Buttona, Babel) prožívá nudné Vánoce ve Vídni, ale vše se změní s příjezdem jejího strýce Alberta (Nathan Lane - Lví ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 359 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.