Plakát k filmu: Lesní duch

Lesní duch The Evil Dead

dokina.cz
5,4

Premiéra 4. 4. 2013
USA, 2013, 91 min

Žánr:
horor
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Shiloh Fernandez, Jane Levy, Jessica Lucas, Lou Taylor Pucci | všichni herci

V dlouho očekávaném remakeu kultovního hororu z roku 1981 se pět mladých přátel vydává na výlet do odlehlé chaty hluboko v lesích. Když objeví Knihu mrtvých, nevědomky probudí spící démony žijící v okolí a začne krvavý boj o přežití.

V dlouho očekávaném remakeu kultovního hororu z roku 1981 se pět mladých přátel vydává na výlet do odlehlé chaty hluboko v lesích. Když objeví Knihu mrtvých, nevědomky probudí ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 27 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Lesní duch

  • Recenze Lesní duch na MovieZone

    Recenze MovieZone 40

    Tak ne, nepovedlo se. Lesní duch je další naprosto zbytečný remake, který nepřichází s ničím novým a jen vykrádá originál. Pár citací ale nestačí a režisér Fede Alvarez nejen že spoléhá spíš na (nijak zvlášt šokující) násilí než na atmosféru, ale bohužel nezvládá většinou ani ty nejzákladnější lekačky. Plakáty se sice snaží přesvědčit, že vás v kině čeká děsivý zážitek. Nevěřte mu a radši se připravte na tu nejčistší rutinu.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.