Plakát k filmu: Lea

Lea Lea

dokina.cz
7,5

Česká Republika, Francie, Německo, 1996, 100 min

Žánr:
drama, romantický
Režie:
Ivan Fíla | celý štáb
Hrají:
Lenka Vlasáková, Hanna Schygulla, Miroslav Donutil, Soňa Valentová, Klára Jirsáková | všichni herci

Poetický film o mladé dívce z východního Slovenska, která od chvíle, kdy se stala svědkem brutální vraždy své matky nepromluvila jediné slovo. Její otec ji provdá, nebo spíš prodá stárnoucímu Němci, postupně si však k sobě oba lidé hledají cestu.

Poetický film o mladé dívce z východního Slovenska, která od chvíle, kdy se stala svědkem brutální vraždy své matky nepromluvila jediné slovo. Její otec ji provdá, nebo spíš prodá ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 18 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Lea

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Český film Alois Nebel získal

    Český film Alois Nebel získal "evropského Oscara"

    3. 12. 2012 08:33 Český snímek Alois Nebel získal Evropskou filmovou cenu v kategorii animovaných filmů. O titul nejlepšího animovaného celovečerního filmu Evropy usiloval v konkurenci španělského snímku Vrásky z prostředí domova důchodců a britského dětského filmu Piráti!.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.