Plakát k filmu: Lea

Lea Lea

dokina.cz
7,5

Česká Republika, Francie, Německo, 1996, 100 min

Žánr:
drama, romantický
Režie:
Ivan Fíla | celý štáb
Hrají:
Lenka Vlasáková, Hanna Schygulla, Miroslav Donutil, Soňa Valentová, Klára Jirsáková | všichni herci

Poetický film o mladé dívce z východního Slovenska, která od chvíle, kdy se stala svědkem brutální vraždy své matky nepromluvila jediné slovo. Její otec ji provdá, nebo spíš prodá stárnoucímu Němci, postupně si však k sobě oba lidé hledají cestu.

Poetický film o mladé dívce z východního Slovenska, která od chvíle, kdy se stala svědkem brutální vraždy své matky nepromluvila jediné slovo. Její otec ji provdá, nebo spíš prodá ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 18 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Lea

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Český film Alois Nebel získal

    Český film Alois Nebel získal "evropského Oscara"

    3. 12. 2012 08:33 Český snímek Alois Nebel získal Evropskou filmovou cenu v kategorii animovaných filmů. O titul nejlepšího animovaného celovečerního filmu Evropy usiloval v konkurenci španělského snímku Vrásky z prostředí domova důchodců a britského dětského filmu Piráti!.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.