Plakát k filmu: Kuky se vrací

Kuky se vrací Kuky se vrací

Premiéra 20. 5. 2010
Česká Republika, 2010, 95 min

Žánr:
dobrodružný, rodinný
Režie:
Jan Svěrák | celý štáb
Hrají:
Zdeněk Svěrák, Oldřich Kaiser, Jiří Macháček, Jiří Lábus, Pavel Liška, Petr Čtvrtníček | všichni herci

Loutkový film Jana Svěráka zobrazuje dětský fantazijní svět. Hlavní postavou je odvržený medvídek Kuky vydávající se na cestu domů, na které zažije několik dobrodružství. Krom loutek budou ve filmu vystupovat i živí herci. Snímek je určený pro děti, konflikty mezi loutkovými postavami a ladění snímku coby "road movie" ale zpřístupní snímek i staršímu divákovi.

Loutkový film Jana Svěráka zobrazuje dětský fantazijní svět. Hlavní postavou je odvržený medvídek Kuky vydávající se na cestu domů, na které zažije několik dobrodružství. Krom ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 510 hlasů
 • -
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Kuky se vrací

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Anglickou verzi snímku Kuky se vraci nadabovali čeští herci

  Anglickou verzi snímku Kuky se vraci nadabovali čeští herci

  20. 1. 2011 08:20 Snímek z dílny Jana Svěráka Kuky se vrací se dočkal anglicky dabované verze, která bude poprve představena na únorovém festivalu v Berlinale. Informoval o tom výtvarník filmu Jakub Dvorský.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Postavičky ze Svěrákova filmu Kuky se vrací jsou v prodeji

  Postavičky ze Svěrákova filmu Kuky se vrací jsou v prodeji

  4. 8. 2010 06:00 Postavičky z filmu Jana Svěráka Kuky se vrací se objevily v prodeji. V obchodech s hračkami i v knihkupectvích si zájemci mohou zakoupit plyšového medvídka, který si získal mnoho fanoušků mezi dětmi i dospělými. O figurku, jež se krátce po červencové premiéře stala jednou z nejoblíbenějších filmových postav, je podle prodejců velký zájem.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Tvůrci filmu Kuky se vrací připravují anglický dabing

  Tvůrci filmu Kuky se vrací připravují anglický dabing

  4. 7. 2010 17:30 Film Kuky se vrací nabízejí tvůrci na festival v Torontu a připravují jeho anglický dabing. "Máme předjednány prodeje do Anglie, Francie a Německa," řekl novinářům před soutěžním uvedením svého snímku na MFF v Karlových Varech režisér, scenárista a producent Jan Svěrák.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.