Plakát k filmu: Krycí jméno U.N.C.L.E.

Krycí jméno U.N.C.L.E. Man from U.N.C.L.E., The

dokina.cz
7,0

Premiéra 20. 8. 2015
USA, 2015, 116 min, od 12 let

Žánr:
komedie, dobrodružný, akční
Režie:
Guy Ritchie | celý štáb
Hrají:
Henry Cavill, Alicia Vikander, Hugh Grant | všichni herci

Henry Cavill („Muž z oceli“) jako Napoleon Solo a Armie Hammer („Sociální síť“) jako Illya Kuryakin hrají ve filmu režiséra Guye Ritchieho „The Man from U.N.C.L.E.“, který je novým zpracováním velmi oblíbeného televizního seriálu ze šedesátých let minulého století. Hlavními postavami filmu „The Man from U.N.C.L.E.“, zasazeného do první poloviny šedesátých let minulého století, do doby vrcholící studené války, jsou agent CIA Solo a agent KGB Kuryakin. Oba agenti jsou nuceni odložit dlouholeté nepřátelství a spolupracovat na společném úkolu překazit plány tajemné mezinárodní zločinecké organizace, která chce šířením jaderných zbraní a technologií destabilizovat křehkou rovnováhu sil ve světě. Dvojice agentů má k dispozici jediné vodítko – dceru zmizelého německého vědce, která je klíčem k proniknutí do zločinecké organizace. Musí závodit s časem, aby vědce našli a zabránili celosvětové katastrofě.

Ve filmu „The Man from U.N.C.L.E“ dále hrají Alicia Vikander („Anna Karenina“), Elizabeth Debicki („Velký Gatsby“), Jared Harris („Sherlock Holmes: Hra stínů“) a Hugh Grant jako Waverly. V kinech od 20.srpna 2015.

Henry Cavill („Muž z oceli“) jako Napoleon Solo a Armie Hammer („Sociální síť“) jako Illya Kuryakin hrají ve filmu režiséra Guye Ritchieho „The Man from U.N.C.L.E.“, který je ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 6 hlasů

Kde dávají v televizi?

29. květen 10.20 hod.

Recenze filmu Krycí jméno U.N.C.L.E.

 • Recenze Krycí jméno U.N.C.L.E. na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Napoleon Solo je ze CIA. Ilja Kuryakin kope za KGB. Jeden druhému by nejraději zlomil vaz, ale osud a nebezpečná zločinná organizace zapříčiní, že nepřátelské tajné služby spojí síly a jejich nejlepší agenti musí táhnout za jeden provaz. Ve hře je atomovka a osud světa, takže jde o hodně. Zvládnou Solo a Kuryakin spolupracovat? Krycí jméno U.N.C.L.E. je svižně natočená špionážní podívaná s parádně bondovskou atmosférou šedesátých let. Bohužel má ale zároveň i celkem nudný příběh a ne moc zajímavé a hrdiny. Je to fajn, mohlo to ale být o dost lepší.

 • Recenze Krycí jméno U.N.C.L.E. na iDnes

  Recenze iDnes 65

  S nástupem filmového Jamese Bonda v 60. letech se zrodil špionážní televizní seriál Man from U.N.C.L.E., kde své síly spojili americký a ruský agent. Postavy vzkřísil režisér Guy Ritchie v díle Krycí jméno U.N.C.L.E., jež jde do našich kin.

 • Recenze Krycí jméno U.N.C.L.E. na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 85

  Snímek Krycí jméno U.N.C.L.E. vyniká svěžím retru lookem, výborným hereckým obsazením a poctivou dávkou vtipu i akce. Co víc si od nenáročné letní podívané přát? Možná jen trochu originálnější zápletku. Ale když to všechno okolo jinak funguje, tak i to se dá s přimhouřeným okem odpustit.

 • Recenze Krycí jméno U.N.C.L.E. na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 70

  Akční špionážní komedie Krycí jméno U.N.C.L.E. režiséra Guye Ritchieho (Podfu(c)k, Sherlock Holmes) je inspirována stejnojmenným americkým televizním seriálem o dvojici tajných agentů, vysílaným v USA v šedesátých letech. Onen akronym U.N.C.L.E. znamená United Network Command for Law Enforcement, poprvé je ale ve filmu použit asi deset vteřin před koncem, takže je to vlastně jedno. A ten původní seriál u nás stejně pravděpodobně nikdo nezná.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.