Plakát k filmu: Kruh

Kruh Kruh

dokina.cz
5,2

Česká Republika, 2001, 72 min

Žánr:
drama

Příběh dívky, která se vyrovnává s novou životní rolí. Úraz ji odsunul z výsluní slávy nadějné sportovní gymnastky mezi outsidery, na invalidní vozíček. Ačkoliv příběh nekončí klasickým happyendem, pocit radosti a pocit vítězství nad nepřízní osudu je jeho hlavním poselstvím.

Příběh dívky, která se vyrovnává s novou životní rolí. Úraz ji odsunul z výsluní slávy nadějné sportovní gymnastky mezi outsidery, na invalidní vozíček. Ačkoliv příběh nekončí ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 170 hlasů
 • -
 • -
 • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Kruh

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Samara Morgan nebo Regan MacNeil, která nahání větší hrůzu?

  Samara Morgan nebo Regan MacNeil, která nahání větší hrůzu?

  10. 6. 2017 10:00 Dnešní souboj je určen těm, kteří se rádi bojí. Utkají se v něm Samara Morgan, dívka známá z hororu Kruh, který děsí diváky od roku 2002. Proti ní se postaví Regan MacNeil, dvanáctiletá dívka z hororu Vymítač ďábla, který spatřil světlo světa již v roce 1973. Která z holčiček vám nahání větší hrůzu, a který horor máte raději? Na tyto otázky nám můžete odpovědět na konci článku.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Tyhle hororové novoty i klasiky vás vyděsí nejen během Halloweenu

  Tyhle hororové novoty i klasiky vás vyděsí nejen během Halloweenu

  2. 11. 2015 10:25 Svátek pro všechny milovníky strašidelných kostýmů a příšer je za námi. To ale neznamená, že byste si neměli pustit dobrý hororový film. Naopak, sychravé podzimní večery jsou na horory ideální. Ať už se chcete podívat na podzimní novinku nebo kultovní biják, přinášíme vám výběr toho nejlepšího.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.