Plakát k filmu: Krakonoš a lyžníci

Krakonoš a lyžníci Krakonoš a lyžníci

dokina.cz
7,1

Československo, 1981, 72 min

Žánr:
komedie, rodinný
Režie:
Věra Plívová-Šimková | celý štáb
Hrají:
Jan Kreidl, Viktor Král, Ondřej Havelka, Karel Heřmánek, Karel Augusta, Václav Helšus, Jiří Žák, Jiří Zahajský, Václav Lohniský, Vít Olmer, Jan Kehár, Miroslav Vladyka, Marie Horáková, Roman Čada, Oldřich Navrátil, Jindřich Khain, Jiří Krytinář, Karel Smrž, Jan Kraus, Jiří Lábus, Gabriela Osvaldová | všichni herci

Film KRAKONOŠ A LYŽNÍCI natočila režisérka Věra Šimková - Plívová převážně v malebném prostředí zasněžených Krkonoš. Rozmarný příběh o lidech z hor navazuje na krajové legendy a pohádky. Na počátku tohoto století byla přivezena do těchto hor novinka - LYŽE. A kolem nich se půvabně rozvíjí děj, jehož hlavními hrdiny jsou dva malí chlapci a jejich přítel, proslulý pašerák, který v dětské fantazii má všechny vlastnosti pána hor, KRAKONOŠE.

Film KRAKONOŠ A LYŽNÍCI natočila režisérka Věra Šimková - Plívová převážně v malebném prostředí zasněžených Krkonoš. Rozmarný příběh o lidech z hor navazuje na krajové legendy a ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 373 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Krakonoš a lyžníci

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Troška 60. narozeniny slavit nebude, víc se těší na Babovřesky 2

    Troška 60. narozeniny slavit nebude, víc se těší na Babovřesky 2

    18. 5. 2013 09:00 Dnešní den, bere režisér Zdeněk Troška jako každý jiný, přestože slaví 60 let. Tvůrce řady filmových komedií žádnou oslavu nechystá. Maximálně si prý připije na zdraví sklenicí rajčatové šťávy a tím pro něj jubileum končí. Žádná party, žádné bilancování, žádné emoce. Víc než na 60. narozeniny se těší na natáčení komedie Babovřesky 2, které začne 24. května, řekl Troška ČTK.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.