Plakát k filmu: Kouzelný dům

Kouzelný dům Kouzelný dům

Československo, 1970, 65 min

Žánr:
drama, mystery

Milena Dvorská a Luděk Munzar v příběhu rodiny, jejíž klid je narušen příchodem dívky se ztrátou paměti.

Skvělé herectví Mileny Dvorské, která právě dnes oslaví sedmdesáté narozeniny, nám připomene její hlavní role dívky ve vzrušujícím příběhu podle slavného románu K. J. Beneše. Po letecké katastrofě ztratila paměť. Nikdo neví, odkud je, co se jí stalo, jak se jmenuje. Neví to ani ona sama. Postupně se důvěrně zapojuje do života podivného, starosvětského, kouzelného domu svých hostitelů. Chvíle poznání její tajemstvím zahalené minulosti se však blíží... K inscenaci režiséra Jaroslava Balíka (z roku 1970) napsal scénář Otakar Fencl, dramaturg Národního divadla, poté dramaturg ČST, který letos v květnu ve věku 87 let zemřel.

Milena Dvorská a Luděk Munzar v příběhu rodiny, jejíž klid je narušen příchodem dívky se ztrátou paměti. Skvělé herectví Mileny Dvorské, která právě dnes oslaví sedmdesáté ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.