Plakát k filmu: Kon Khone

Kon Khone Kon Khone

Thajsko, 2011

Žánr:
drama, muzikál

Chad je sirotek vychovaný mistrem Jodem, uznávaným učitelem tradičního thajského tance khon. Mistr Jod by Chada rád viděl debutovat v hlavní roli v chystaném divadelním představení, avšak Chadova cesta k úspěchu nebude snadná, protože Mistr Sake, dávný nejlepší přítel mistra Joda, je nyní jeho největším sokem a všemožně se snaží připravované divadelní představení zničit.

Chad je sirotek vychovaný mistrem Jodem, uznávaným učitelem tradičního thajského tance khon. Mistr Jod by Chada rád viděl debutovat v hlavní roli v chystaném divadelním ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.