Plakát k filmu: Knoflíková válka

Knoflíková válka Nouvelle guerre des boutons, La

dokina.cz
6,1

Premiéra 19. 4. 2012
Francie, 2011, 100 min

Žánr:
dobrodružný
Režie:
Christophe Barratier | celý štáb
Hrají:
Guillaume Canet, Laetitia Casta, Kad Merad, Gérard Jugnot, François Morel, Marie Bunel | všichni herci

Je březen 1944. Zatímco zemí otřásají události druhé světové války, v malé francouzské vesnici v ústraní si hrají na válku děti. Protože zde spolu odjakživa nemilosrdně zápolí děcka ze dvou sousedních vesnic – Longeverne a Velrans. Jenže tentokrát nabere jejich válka nečekaný obrat: všem zajatcům jsou z oblečení utrženy všechny knoflíky, takže odcházejí obnažení, poražení a potupení. Spor dostane od této chvíle.

Je březen 1944. Zatímco zemí otřásají události druhé světové války, v malé francouzské vesnici v ústraní si hrají na válku děti. Protože zde spolu odjakživa nemilosrdně zápolí ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 117 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Související články k filmu Knoflíková válka

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Knoflíková válka

    Knoflíková válka

    19. 4. 2012 07:36 Je březen 1944. Zatímco zemí otřásají události druhé světové války, v malé francouzské vesnici v ústraní si hrají na válku děti.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.