Plakát k filmu: Kick-Ass

Kick-Ass Kick-Ass

dokina.cz
8,1

Premiéra 6. 5. 2010
USA, Anglie, 2010, 106 min

Žánr:
komedie, akční, drama
Režie:
Matthew Vaughn | celý štáb
Hrají:
Aaron Taylor-Johnson, Christopher Mintz-Plasse, Chloë Moretz, Nicolas Cage | všichni herci

Svět potřebuje nové hrdiny a proto přichází Kick-Ass se svými komplici!

Teenager Dave Lizewski (Aaron Johnson) nevyniká žádnými zvláštními schopnostmi. Jediné co ho baví jsou komiksy. Ty ho taky inspirují natolik, že se rozhodne stát se superhrdinou! Bohužel mu k tomu ale chybí to nejdůležitější - nadpřirozené schopnosti… To ho ale nemůže odradit a jako každý správný superhrdina si vybírá přezdívku – Kick-Ass. Jeho kumpány jsou: Hit Girl, Red Mist a Big Daddy.

Film je nadupaný akcí, drsnými fóry, ironií a černým humorem. Cynismus, drzost a provokace jsou zde na prvním místě.

Od režiséra filmů Hvězdný prach a Po krk v extázi. Natočeno podle stejnojmenného komiksu.

Svět potřebuje nové hrdiny a proto přichází Kick-Ass se svými komplici! Teenager Dave Lizewski (Aaron Johnson) nevyniká žádnými zvláštními schopnostmi. Jediné co ho baví jsou ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 607 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 59.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Kick-Ass

  • Recenze Kick-Ass na MovieZone

    Recenze MovieZone 90

    Když je vám -náct, máte velké sny. Ten Daveův zněl: nakopat zadky všem zločincům (alespoň v lokálním měřítku). Stačilo si koupit zelenou kombinézu, zmlátit pár padouchů, nechat se natočit na Youtube a superhrdina je rázem zrozen. Dave ale brzy zjišťuje, že podobný nápad mělo i pár dalších... Kick-Ass je comicsová adaptace, kde hrají prim potřeby pubertálních teenagerů. O to je divácky přístupnější, hravější, zábavnější, masovější. Kolem a kolem, zatím nejupřímnější film roku.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.