Plakát k filmu: Když vzplane oheň

Když vzplane oheň Atesin düstügü yer

dokina.cz
6,6

Turecko, 2012, 105 min

Žánr:
drama
Režie:
| celý štáb
Hrají:
| všichni herci

Poté, co se mladá Ayşe zhroutí a je převezena do nemocnice, lékaři diagnostikují, že je těhotná. Přes naléhání členů rodiny dívka odmítá vyzradit otce dítěte, přičemž rodina se začne obávat o svou čest. Po konzultaci s dalšími rodinnými příslušníky se dívčin otec rozhodne k radikálnímu a drastickému řešení. Posadí Ayşe do auta a vydává se s ní na dlouhou cestu. Jak kilometry plynou, začíná si otec uvědomovat, k čemu se vlastně rozhodl. Jenomže ke zvrácení osudného kroku začíná být pozdě. Drama bylo inspirováno skutečnou událostí a obdrželo hlavní cenu na festivalu v Montrealu.

Poté, co se mladá Ayşe zhroutí a je převezena do nemocnice, lékaři diagnostikují, že je těhotná. Přes naléhání členů rodiny dívka odmítá vyzradit otce dítěte, přičemž rodina se ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.