Plakát k filmu: Kamarád taky rád

Kamarád taky rád Friends with Benefits

dokina.cz
6,5

Premiéra 29. 9. 2011
USA, 2011, 105 min

Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Will Gluck | celý štáb
Hrají:
Woody Harrelson, Justin Timberlake, Mila Kunis | všichni herci

Dylan (Justin Timberlake) a Jamie (Mila Kunis) rozhodně nemají na usedlý život ani pomyšlení. Když si Newyorčanka Jamie, zaměstnaná jako hledačka nových příležitostí, vyzkouší své umění na uměleckém řediteli Dylanovi z Los Angeles, kterého přemluví, aby vzal svou vysněnou práci v New Yorku, uvědomí si oba, že jsou si velice podobní. Každý z nich má za sebou tolik zkrachovalých vztahů, že jsou ochotni zkrátka pustit lásku z hlavy a starat se jen o zábavu.

Jakmile se tedy Dylan přestěhuje do New Yorku a začnou se spolu vídat častěji, užívají si spoustu legrace a sdílejí přesvědčení, že láska je jen mýtus z hollywoodských filmů. A právě tehdy se rozhodnou vyzkoušet báječně sexy a uvědoměle dospělý experiment. Mohou dva kamarádi, kteří se teprve nedávno poznali, nejsou zadaní a pohrdají závazky, ze svého kamarádství vytěžit ještě o něco víc? Rozšíří-li své přátelství o příležitostný, zcela nezávazný sex „bez jakýchkoliv emocí“, dokáží se vyhnout všem úskalím, která se nutně objevují, pokud někdo začne být víc než pouhý kamarád?

Jako dva lidé, kteří se dobře orientují v nudných zápletkách romantických komedií, by Dylan a Jamie asi neměli být tak docela zaskočeni tím, že se jejich odvážný nápad promění v košilatou a sexy pouť do neprobádaných území, na které se sobě navzájem i svému okolí odhalí více, než kdy plánovali.

Dylan (Justin Timberlake) a Jamie (Mila Kunis) rozhodně nemají na usedlý život ani pomyšlení. Když si Newyorčanka Jamie, zaměstnaná jako hledačka nových příležitostí, vyzkouší své ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 898 hlasů

Recenze filmu Kamarád taky rád

 • Recenze Kamarád taky rád na MovieZone

  Recenze MovieZone 70

  Neotřele obsazené, neotřele zahrané a sepsané a přitom je to zápletka s notně protočeným tachometrem (minimálně letos). Kamarád taky rád nenabízí revoluci, ale s přehledem zachrání ospalý večer a pobaví, ať už do vztahových rovnic za proměnné dosazujete osoby opačného pohlaví nebo třeba obsah vaší ledničky.

 • Recenze Kamarád taky rád na fffilm

  Recenze fffilm 60

  Kamarádí se. Začnou mít sex. Super. Zamilují se. Nesuper. Pochopí. Super. Konec. Tato komedie je ve všech ohledech téměř přesně totéž, jako nedávný film Hlavně nezávazně : Stejný děj. Stejný přístup filmařů - Herci jsou tam pořád polonazí a mluví sprostě, ale vlastně je to po všech stránkách neprovokativní film a ani bradavku pořádně neuvidíte. Full frontal NENÍ. Ke konci je pokus o nějaké prozření, pochopení a sílu pravé lásky, což je nezajímavé a nevtipné. Jediný rozdíl vidím v tom, že Hlavně nezávazně Kamarád taky rád má trošku lepší dialogy a sofistikovanější pop-kulturní narážky. Jsou ale tak hbité, že z nich v českých titulcích pravděpodobně mnoho nezůstalo.

Související články k filmu Kamarád taky rád

 • Obrázek k souvisejícímu článku: 5 filmů, které jsou klony jiných filmů

  5 filmů, které jsou klony jiných filmů

  26. 1. 2017 11:00 Již 26. ledna do kin přichází snímek Resident Evil: Poslední kapitola, údajné definitivní finále této sáhodlouhé značky. Pokud jste však měli za to, že tento film vyšel nedávno, nikdo vám to nemůže mít za zlé - na 24. listopadu totiž do kin dorazil jeho věčný konkurent Underworld: Krvavé války. Soutěžení těch dvou sérií není ve filmovém světě ojedinělé. Naopak by se dalo říct, že právě díky konkurenci vzniklo mnoho kvalitních bijáků.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.