Plakát k filmu: (K)lamač srdcí

(K)lamač srdcí L'arnacoeur

dokina.cz
7,3

Premiéra 26. 8. 2010
Francie, Monako, 2010, 105 min

Žánr:
komedie, romantický

Alex se svou sestrou provozuje společnost, která poskytuje vskutku „speciální“ služby: rozbíjí partnerské vztahy na objednávku! Jednoho dne si je najme bohatý muž, jenž není spokojen s ženichem své dcery. Dvojice „obchodníků se štěstím“ má ovšem na svůj úkol jenom týden. Hra o čas a lásku může začít.

Romain Duris (Erasmus a spol., Rozvod po francouzsku) a Vanessa Paradis (Poloviční šance) v romantické komedii o tom, že každá životní jistota je relativní a láska si nedá poroučet.

Alex se svou sestrou provozuje společnost, která poskytuje vskutku „speciální“ služby: rozbíjí partnerské vztahy na objednávku! Jednoho dne si je najme bohatý muž, jenž není ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 811 hlasů
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu (K)lamač srdcí

  • Recenze (K)lamač srdcí na MovieZone

    Recenze MovieZone 80

    Alex se živí obluzováním nešťastných žen, pak ale potká tu jedinou pravou, vyvolenou, a najednou jde všechno ztuha. Energicky rozehraná romantická komedie v sobě má spoustu vtipu i podmanivého milostného tokání – že by sympatický francouzský páreček letos porazil britskou a americkou konkurenci?

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.