Plakát k filmu: Jurský park 3D

Jurský park Jurassic Park

dokina.cz
8,0

Premiéra 14. 10. 1993
USA, 1993, 127 min

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční, sci-fi
Režie:
Steven Spielberg | celý štáb
Hrají:
Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum, Richard Attenborough, Joseph Mazzello, Ariana Richards, Samuel L. Jackson, B.D. Wong, Wayne Knight, Miguel Sandoval, Dean Cundey, Brian Smrz, Bob Peck, Richard Kiley | všichni herci

Režisér Steven Spielberg uvádí mistrovský kus plný imaginace, napětí, vědy a filmového tajemna, který se rychle stal jedním z nejúspěšnějších filmů v celosvětové historii. JURSKÝ PARK. Bohatý podnikatel stvoří tajně na odlehlém ostrově temetický PARK živých dinosaurů z prehistorické DNA. Před otevřením pozve dva nejvýznamnější paleontology a matematika s jeho nedočkavými vnoučaty, aby si PARK prohlédli. Jejich návštěva ale není vůbec poklidná, prehistoričtí predátoři totiž uprchnou a začnou lidské návštěvníky na ostrově pronásledovat. Film JURSKÝ PARK podle bestselleru Michaela Crichtona.

Režisér Steven Spielberg uvádí mistrovský kus plný imaginace, napětí, vědy a filmového tajemna, který se rychle stal jedním z nejúspěšnějších filmů v celosvětové historii. JURSKÝ ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 642 hlasů
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 101.61 CZK 254.40 CZK Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Jurský park 3D

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Jurský park a Jurský svět, znáte dobře tyto filmové megahity?

  Jurský park a Jurský svět, znáte dobře tyto filmové megahity?

  18. 6. 2017 10:03 Od dob, kdy diváky ohromil první díl Jurského parku uplynulo již 24 let. Následovaly další 2 pokračování a tím se série na dlouhých 14 let uzavřela. Zlomový byl rok 2015, kdy spatřilo světlo světa další pokračování, film Jurský svět. Máte rádi tyto filmy? Udělejte si kvíz a zjistíte, jak dobře je znáte!

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Avatar nebo Pán prstenů? Vybíráme 10 nejlepších trikových filmů

  Avatar nebo Pán prstenů? Vybíráme 10 nejlepších trikových filmů

  12. 5. 2017 10:49 Dnešní doba je dobou vizuálních efektů. Těžko bychom hledali velkofilm, který by se obešel bez různých trikových scén. Už nejde jen o žánr sci-fi či fantasy, nějaký ten efekt najdeme i v pohádkách, komediích, dramatech či jakémkoli jiném žánru. Žebříčku těch nejlepších však prozatím vévodí právě sci-fi a fantasy snímky.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Jak by vypadal trailer na Jurský park, kdyby byl z roku 1978

  Jak by vypadal trailer na Jurský park, kdyby byl z roku 1978

  FEATURED 18. 10. 2015 22:21 Zlatá sedmdesátá byla na pitomé sci-fi naprosto úžasné období, nakonec vzpomeňte třeba na poklad kinematografie v podobě Flashe Gordona. Na Youtube tak vznikl falešný trailer na verzi Jurského parku z roku 1978 - a je to pecka!

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.