Plakát k filmu: Jméno růže

Jméno růže Der Name der Rose

dokina.cz
7,8

Francie, Itálie, Západní Německo, 1986, 130 min

Žánr:
thriller, drama, mystery, kriminální
Režie:
Jean-Jacques Annaud | celý štáb
Hrají:
Sean Connery, F. Murray Abraham, Christian Slater | všichni herci

Tajuplný gotický thriller ze středověku odehrávající se ve 14. století v italském klášteře. Františkánský mnich William a mladý novic přijíždějí na shromáždění a ujišťují, že několik mnichů bylo za záhadných okolností zavražděno. Aby odhalil zločin, musí se William vzepřít autoritě církve a bojovat s temným spiknutím mnichů v klášteře jen s pomocí svého důvtipu a inteligence.

Tajuplný gotický thriller ze středověku odehrávající se ve 14. století v italském klášteře. Františkánský mnich William a mladý novic přijíždějí na shromáždění a ujišťují, že ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 289 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Jméno růže

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.