Plakát k filmu: Je to jen konec světa

Je to jen konec světa Juste la fin du monde

dokina.cz
7,0

Premiéra 10. 11. 2016
Francie, Kanada, 2016, 95 min

Žánr:
drama
Režie:
Xavier Dolan | celý štáb
Hrají:
Gaspard Ulliel, Vincent Cassel, Marion Cotillard | všichni herci

Mladý úspěšný dramatik se po 12 letech prožitých ve velkoměstě vrací domů za rodinou, aby oznámil svou blížící se smrt. Svět kosmopolitního muže je však členům rodiny příliš vzdálený a nepředstavitelný, než aby mohlo dojít ke smíření a naplňujícímu prožití posledních společných chvil. Film mladého kanadského režiséra Xaviera Dolana si z festivalu v Cannes odnesl Velkou cenu poroty. Svébytný Dolanův režijní styl doplňuje hvězdné herecké obsazení – Marion Cotillard, Vincenta Cassela nebo Léy Seydoux.

Mladý úspěšný dramatik se po 12 letech prožitých ve velkoměstě vrací domů za rodinou, aby oznámil svou blížící se smrt. Svět kosmopolitního muže je však členům rodiny příliš ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
  • -
  • -

Recenze filmu Je to jen konec světa

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.