Plakát k filmu: Jak přežít single

Jak přežít single How to Be Single

dokina.cz
5,5

Premiéra 5. 5. 2016
USA, 2016, 109 min, od 12 let

Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Christian Ditter | celý štáb
Hrají:
Dakota Johnson, Alison Brie, Leslie Mann | všichni herci

Existuje správný a špatný způsob, jak být nezadaný, ale… je tu také Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamělých srdcí hledajících vhodný protějšek za účelem flirtu, manželství či něčeho mezi tím. A někde mezi provokativním laškováním a známostmi na jednu noc mají všichni tito nezadaní lidé společné to, že se potřebují naučit, jak být svobodní ve světě, ve kterém se definice lásky neustále vyvíjejí. Spát s kdekým ve městě, které nikdy nespí, ještě nikdy nebyla tak velká legrace.

Hlavní role ztvárnili Dakota Johnson („Padesát odstínů šedi“) a Rebel Wilson („Ladíme!).

Existuje správný a špatný způsob, jak být nezadaný, ale… je tu také Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamělých srdcí hledajících vhodný protějšek za účelem ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 8 hlasů

Kde se podívat online?

467.24 CZK Přehrát online

Recenze filmu Jak přežít single

  • Recenze Jak přežít single na MovieZone

    Recenze MovieZone 50

    Poměrně laciná kombinace teenagerských komedií a vztahových romanťáren s občasným výskytem cool hlášek a otravnými pseudomoudry z hrdla neméně otravné Dakoty Johnson. Na třetí rande se zvýšením šance na zářez docela dobrý, s jakýmikoli jinými očekáváními jste ale předurčeni ke zklamání.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.