Plakát k filmu: Jack a obři 3D

Jack a obři 3D Jack the Giant Slayer

dokina.cz
5,8

USA, 2013, 114 min

Žánr:
dobrodružný, drama, romantický, fantasy
Režie:
Bryan Singer | celý štáb
Hrají:
Ewan McGregor, Nicholas Hoult, Stanley Tucci, Bill Nighy, John Kassir, Eleanor Tomlinson, Ian McShane | všichni herci

Když mladý farmářský dělník náhodou otevře bránu dělící náš svět od hrůzostrašných obrů, vzplane nanovo starodávná válka.
Obři po dlouhých staletích vtrhnou na Zemi a snaží získat zpět území, o která v minulosti přišli. Mladý Jack (Nicholas Hoult) se jim v tom snaží zabránit a je tak přinucen vybojovat nejtěžší bitvu svého života. V boji za království, jeho obyvatele a lásku statečné princezny čelí nezadržitelnému přívalu válečníků, o kterých si až dosud myslel, že existují pouze v legendách … a sám tak má příležitost stát se legendou.
Výpravný akční dobrodružný 3D film „Jack zabiják obrů“ režíruje uznávaný filmový tvůrce Bryan Singer, hlavní roli si zahrál Nicholas Hoult („X-Men: První třída“). V dalších rolích se objeví Eleanor Tomlinson jako princezna Isabelle, Stanley Tucci („Captain America: První Avenger“) jako proradný Lord Roderick, Ian McShane („Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna”, seriál společnosti HBO „Deadwood“) jako obléhaný král Brahmwell, Bill Nighy („Harry Potter a Relikvie smrti“) jako vůdce obrů generál Fallon a Ewan McGregor („Star Wars”, „Muž ve stínu“) jako Elmont, člen palácové gardy.

Když mladý farmářský dělník náhodou otevře bránu dělící náš svět od hrůzostrašných obrů, vzplane nanovo starodávná válka. Obři po dlouhých staletích vtrhnou na Zemi a snaží získat ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 47 hlasů

Kde se podívat online?

470.56 CZK Přehrát online

Recenze filmu Jack a obři 3D

  • Recenze Jack a obři 3D na MovieZone

    Recenze MovieZone 50

    Farmář Jack je obyčejný kluk, který má rád dobrodružství a místní princezna taky. Dočkají se ho, ovšem možná ho nafasují víc, než by se jim líbilo. Na vlastní kůži totiž zjistí, že legenda o zemi lidožravých obrů je pravdivá. A že tihle giganti teď hodlají s pomocí kouzelných fazolí navštívit svět lidí. Bryan Singer natočil naprosto průměrnou fantasy pohádku se slušnou bitvou, nudným hrdinou a pěknou princeznou. Bohužel nic víc.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.