Plakát k filmu: Já, kocour

Já, kocour Nine Lives

dokina.cz
3,8

Premiéra 29. 9. 2016
Australie, 2016, 87 min

Žánr:
komedie, rodinný, dětský
Režie:
Barry Sonnenfeld | celý štáb
Hrají:
Jennifer Garner, Robbie Amell, Kevin Spacey, Christopher Walken | všichni herci

Kevin Spacey a Jennifer Garner v rodinné komedii Barryho Sonnenfelda (Muži v černém 1,2,3).

Tom Brand je milionář a velmi úspěšný podnikatel na vrcholu své kariéry. Rodina si ho tak doma příliš neužije. Když si jeho dcerka přeje k 11. narozeninám kočku, Tom netuší, že ho čeká doslova životní změna. Po autonehodě se totiž ocitá v kočičím těle…

Kevin Spacey a Jennifer Garner v rodinné komedii Barryho Sonnenfelda (Muži v černém 1,2,3). Tom Brand je milionář a velmi úspěšný podnikatel na vrcholu své kariéry. Rodina si ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 9 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 69.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Já, kocour

 • Recenze Já, kocour na MovieZone

  Recenze MovieZone 40

  Tuctová komedie pro celou rodinu, u níž se nebudou bavit děti ani dospělí. Promarněný potenciál herců i režiséra dýchá z každého nevypointovaného záběru, o které bohužel není nouze. Proměna člověka v kocoura se nepovedla a nikomu štěstí nepřinese. A hlavně ne vám.

 • Recenze Já, kocour na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 60

  Já, kocour není žádné hlubokomyslné zamyšlení nad životem, a ani se tak nechová. Neřeší žádné důležité problémy, je to prostě jen rozpustilá komedie, kterou si užije celá rodina. Člověk si skvěle odpočine a navíc se i pobaví. Zejména milovníci koček si tu přijdou na své. Mnohdy jsou filmy podobného typu jako Já, kocour označovány za hloupé. Ano, svým způsobem je to hloupý snímek, ale je také vtipný. Má pobavit a svůj účel splňuje. Samotná koncepce komedie napovídá, že jde o něco bláznivého a potřeštěného, a víc od toho ani nelze čekat.

Související články k filmu Já, kocour

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Záhadné zmizení a svérázný instalatér

  Filmové premiéry: Záhadné zmizení a svérázný instalatér

  5. 10. 2016 10:00 Záhadné zmizení, život v kočičím těle, hrdina vlastního dobrodružného příběhu, živě a autenticky vykreslené rodinné setkání, a příběh zručného a poctivého čtyřicátníka, instalatéra z Tuchlovic. Ve 39. týdnu tohoto roku na nás čeká 5 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.