Plakát k filmu: Iron Sky

Iron Sky Iron Sky

dokina.cz
6,2

Premiéra 12. 7. 2012
Kanada, Německo, Australie, Finsko, 2011, 93 min

Žánr:
komedie, akční, sci-fi
Režie:
Timo Vuorensola | celý štáb
Hrají:
Julia Dietze, Kym Jackson, Udo Kier | všichni herci

V posledních chvílích Druhé světové války se tajný nacistický program vyhnul destrukci a ukryl se na odvrácené straně Měsíce. Během 70 let přísného utajení Nacisté zkonstruovali gigantickou vesmírnou pevnost s masivní armádou létajících talířů.

Když americký astronaut James Washington přistane se svým lunárním modulem příliš blízko tajné nacistické základně, měsíční Führer se rozhodne, že zářivý moment ovládnutí Země nastal… i když o něco dříve, než bylo plánováno. Washington prohlašuje, že jeho mise je jen propagační kampaní Prezidentky Spojených států, ale co jiného by člověk mohl být, když ne zvědem pro bezprostřední útok pozemskými silami? Čtvrtá říše musí reagovat

V posledních chvílích Druhé světové války se tajný nacistický program vyhnul destrukci a ukryl se na odvrácené straně Měsíce. Během 70 let přísného utajení Nacisté zkonstruovali ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Vaše hodnocení: 285 hlasů
  • -

Recenze filmu Iron Sky

  • Recenze Iron Sky na MovieZone

    Recenze MovieZone 60

    Skupina nacistu během druhé světové války utekla na Měsíc a připravuje se, až se bude moci vrátit zpátky na Zemi. Ten čas nadešel. Jsou ale větší hrozbou oni, nebo americká prezidentka, která udělá všechno proto, aby znovu vyhrála volby? Osobitý a dlouho chystaný projekt má zajímavý vizuál a překvapivě hodně efektní finále, po příběhové a herecké stránce to ale občas trochu dře. Přesto jde o zajímavou podívanou, kterou evidentně dělali lidé s nadšením. A není tak těžké nechat se jím strhnout.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.