Plakát k filmu: Inferno

Inferno Inferno

dokina.cz
4,8

Premiéra 13. 10. 2016
USA, 2016, 121 min, od 12 let

Žánr:
thriller, mystery
Režie:
Ron Howard | celý štáb
Hrají:
Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Ben Foster, Sidse Babett Knudsen | všichni herci

Držitel Oscara Ron Howard se vrací, aby se ujal režie filmové adaptace nejnovějšího dílu filmové série spisovatele Dana Browna (Šifra mistra Leonarda) o Robertu Langdonovi, která utržila po světě přes miliardu dolarů. Ve snímku Inferno se známý symbololog (opět v podání Toma Hankse) pouští do pátrání po stopách, které souvisí se samotným Dantem. Když se Langdon probouzí se ztrátou paměti v italské nemocnici, spojí své síly se Siennou Brooksovou (Felicity Jones), doktorkou, do které Langdon vkládá naděje, že mu pomůže ztracené vzpomínky znovu získat. Společně se pouští do závodu s časem, který je provede napříč celou Evropou ve snaze zabránit smrtícímu globálnímu spiknutí.

Držitel Oscara Ron Howard se vrací, aby se ujal režie filmové adaptace nejnovějšího dílu filmové série spisovatele Dana Browna (Šifra mistra Leonarda) o Robertu Langdonovi, která ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 7 hlasů

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Inferno

  • Recenze Inferno na MovieZone

    Recenze MovieZone 30

    Tom Hanks se vrací jako Robert Langdon aby našel smrtící virus a zachránil lidstvo. A klidně si to mohl odpustit, protože Inferno je film, ve kterém nefunguje prakticky nic. Ve svých silnějších momentech akorát nudí, většinu času je však svou hloupostí skoro až urážející. Pevně doufám, že čtyřky se nedočkáme. Hanks a režisér Ron Howard by podobnými bláboly neměli ztrácet čas.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.