Plakát k filmu: In the Deep

47 Meters Down In the Deep

Anglie, 2016, 87 min

Žánr:
thriller

Sestry Lisa a Kate jsou na dovolené. Lisu opustil její kluk Stuart, a proto jí moc do smíchu není, ale na nabídku pozorování žraloků po chvíli přemlouvání přece jen kývne. Kate již zkušenosti s potápěním má a tak se nebojí. Proto se obě ocitají na lodi a později i přímo v protižraločí kleci. Do moře je vhozena návnada a holky se ponoří. Klec je spuštěna do pěti metrů a holky pozorují žraloky. Jenže po chvíli začne zlobit naviják a pak se klec „utrhne“ a propadne až na dno, do hloubky čtyřiceti sedmi metrů. To holky řádně vyděsí. Kate se pokusí protáhnout otvorem v kleci, což se jí povede až po delší době, až si sundá vestu a masku. Povede se jí vyplavat kus nahoru, aby navázala spojení s lodí, kde je mládenec Taylor. Podaří se jí to a je jim slíbena pomoc. Nezbývá než čekat, ale dochází vzduch a žraloci brousí kolem a zcela jistě by rádi něco, nebo někoho sezobli. Kontrola zásob vzduchu prozradí, že Lisa má osmdesát barů, což v této hloubce znamená asi dvacet minut života. Kate má jen třicet barů. Když děvčata uvidí světlo, vědí, že je to kluk z lodi, Javier, jejich spása. Nese jim náhradní lano k navijáku. Jenže světlo se přestane pohybovat a dále se nic neděje. Lisa chce vše zkontrolovat a vydává se ven z klece. Venku zjistí, že je to jen baterka, která tam leží a Javier nikde. Narazí na něj až při cestě zpět, ale on je ihned usmrcen žralokem. Ona pak z jeho mrtvoly vezme lanko i s harpunou a plave zpět ke kleci. Lanko zahákne a plave vzhůru, aby těm nahoře řekla, že mohou začít navíjet. A tak se i stane. Klec začíná stoupat a děvčata šílí radostí. Ovšem jen do doby, kdy se lanko přetrhne. Tentokrát dopad klece přimáčkne Lise nohu tak, že je nepohyblivá. Kate opět naváže spojení, kde se dozví, že záchrana je na cestě. Posílají jim láhve se vzduchem a světlice. Do hodiny se má dostavit specializovaný záchranný tým. Láhve dopadnou dál od klece, a když se pro ně Kate vypraví, zabije ji žralok. Lisa odstraní klec nafouknutím BCD, láhev si přitáhne pomocí harpuny a dá si tak novou zásobu vzduchu. Neuvědomuje si, že si tím může způsobit halucinace. Pak se ošklivě zraní na dlani, což může přilákat žraloky. Najednou se tu objevuje Kate, o které se Lisa domnívala, že to má už za sebou. Obě stoupají k hladině. Když už jsou nahoře, opět na ně útočí žralok. A dole v hlubině se odehrává nemenší drama.

Sestry Lisa a Kate jsou na dovolené. Lisu opustil její kluk Stuart, a proto jí moc do smíchu není, ale na nabídku pozorování žraloků po chvíli přemlouvání přece jen kývne. Kate ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
 • -
 • -
 • -
 • -

Trailer k filmu

Související články k filmu In the Deep

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Pěvecký koncert Mimoňů, finální trailer Transformers a mnoho dalších

  Pěvecký koncert Mimoňů, finální trailer Transformers a mnoho dalších

  18. 5. 2017 10:00 Uplynulý týden přinesl finální trailer nových Transformers, hodně akční trailer Války o planetu opic, pěvecké a taneční vystoupení Mimoňů z Já Padouch 3 nebo žraločí thriller 47 Meters Down. Snad poprvé jsme se dočkali animáku, který nám odkrývá svět smajlíků ukrytý v našich mobilních telefonech :). Dále můžete mrknou na kriminální drama s Robertem Pattinsonem Good Time, scifi Kill Switch a komedii Home Again, vyprávějící příběh svobodné matky (Reese Witherspoon), která se po rozchodu se svým manželem snaží začít nový život. Pro fanoušky válečných snímků jsou tu snímky War Machine a Smrtihlav.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Krvelačný boj se žraloky, komedie s Brucem Willisem a další trailerové novinky

  Krvelačný boj se žraloky, komedie s Brucem Willisem a další trailerové novinky

  4. 5. 2017 10:00 Uplynulý týden přinesl několik nových trailerů. Začneme animákem Pračlověk, který bude mít premiéru až v příštím roce. Hodně zajímavě vypadá trailer k thrilleru 47 Meters Down, ve kterém dojde k nehodě při pozorování žraloků. Dále můžete mrknout na mystery horor It Comes at Night, komedii Once Upon a Time in Venice s Bruce Willisem v hlavní roli, romantickou komedii The Big Sick vyprávějící o vztahu lidí pocházejících z různých kultur či polský životopisný film Poslední rodina, natočený  podle neuvěřitelného skutečného příběhu prokleté rodiny slavného malíře.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.