Plakát k filmu: Iluzionista

Iluzionista Illusionist, The

dokina.cz
7,7

Premiéra 21. 10. 2010
Anglie, Francie, 2010, 80 min

Žánr:
drama, fantasy, animovaný
Režie:
Sylvain Chomet | celý štáb
Hrají:
| všichni herci

Britsko-francouzský animovaný film vznikl na základě nerealizovaného scénáře francouzského herce a režiséra Jacquese Tatiho z roku 1956. Tati jej tehdy věnoval své nejstarší dceři a vypráví v něm příběh zestárlého iluzionisty, který putuje se svým uměním od vesnice k vesnici. Jednoho dne v zapadlé vísce narazí na mladou obdivovatelku, která opravdu věří tomu, že dokáže dělat zázraky. Toto setkání oběma změní život... Hlavní postavou filmu je animovaná postavička Tatiho v podobě Pana Hulota, který herce proslavil po celém světě. Režisérem snímku byl Sylvain Chomet, autor oceňovaného Tria z Belleville (2003).

Britsko-francouzský animovaný film vznikl na základě nerealizovaného scénáře francouzského herce a režiséra Jacquese Tatiho z roku 1956. Tati jej tehdy věnoval své nejstarší dceři ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 119 hlasů
 • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Iluzionista

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Kouzlo, podvod nebo iluze? Vybíráme 7 snímků plných magie

  Kouzlo, podvod nebo iluze? Vybíráme 7 snímků plných magie

  17. 6. 2016 10:00 Tento týden se do českých kin vrací skupina čtyř špičkových iluzionistů v pokračování úspěšného filmu Podfukáři. V dnešním článku vám kromě již zmíněného filmu, představíme několik dalších skvělých snímků plných kouzel, magie a iluzí. Můžete se tak skvěle naladit právě na Podfukáře 2.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Iluzionista

  Iluzionista

  19. 10. 2010 12:30 Britsko-francouzský animovaný film vznikl na základě nerealizovaného scénáře francouzského herce a režiséra Jacquese Tatiho z roku 1956.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.