Plakát k filmu: Hurá do Afriky! 3D

Hurá do Afriky! Konferenz der Tiere

dokina.cz
4,9

Premiéra 22. 3. 2012
2010, 93 min

Režie:
Holger Tappe | celý štáb
Hrají:
Christoph Maria Herbst | všichni herci

Surikata Billy je bezstarostný snílek s hlavou v oblacích. Spolu s vegeta- riánským lvem Socratem rádi lelkují a dělají si legraci z ostatních zvířat. Ale Afrika čeká nové hosty a bezstarostné časy se mění. Na utržené ledové kře tam pluje lední medvědice Sushi. A kvůli požárům v Austrálii hledají nový domov i klokan Toby a tasmánský čert Smiley. Do vysněného světa najednou míří spousta nespokojených zvířátek, která touží po lepším životě. Africkou deltu Okavango čekají velké změny.
K tomu všemu nepřišla voda, která každý rok mění poušť v zelenou kvetoucí oázu. Zdá se, že v tom mají prsty lidé! Billy, Socrates a ostatní zvířátka se vydávají na nebezpečnou výpravu. Na cestě je čeká spousta dobrodružství a le-grace, ale hlavně musí najít vodu, aby zachránili svůj svět…

Animovaný rodinný film Hurá do Afriky! je natočený podle knihy slavného německého spisovatele Ericha Kästnera (Luisa a Lotka, Kulička a Toník, Emil a detektivové). Za své romány pro děti získal Cenu Hanse Christiana Andersena. Jeho knížky si získaly celosvětovou proslulost a v Česku se stále těší velké oblibě. Film Hurá do Afriky! získal v roce 2011 nominaci na Cenu diváků při udílení prestižních Evropských filmových cen. Film bude uváděn s českým dabingem v digitálním formátu ve 3D i 2D.

Surikata Billy je bezstarostný snílek s hlavou v oblacích. Spolu s vegeta- riánským lvem Socratem rádi lelkují a dělají si legraci z ostatních zvířat. Ale Afrika čeká nové hosty a ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 89 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Související články k filmu Hurá do Afriky! 3D

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Hurá do Afriky!

    Hurá do Afriky!

    21. 3. 2012 10:50 Afrika je pro divoká zvířata prostě ráj na Zemi.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.