Plakát k filmu: Hříšný tanec

Hříšný tanec Dirty Dancing

dokina.cz
7,0

USA, 1987, 97 min

Žánr:
drama, romantický, hudební
Režie:
Emile Ardolino | celý štáb
Hrají:
Patrick Swayze, Jennifer Grey, Cynthia Rhodes | všichni herci

Píše se rok 1963. Beatles v USA ještě nejsou známí a diskotékám kralují latinsko-americké tance. Do letoviska horského hotelu přijíždí na prázdninový pobyt 17-tiletá Frances (Jennifer Grey), všemi přezdívaná Baby, se sestrou Lisou a s rodiči. V hotelu se vyučují klasické tance, či tance z Latinské Ameriky, ale personál vyznává nejraději úplně jiný druh tance - tzv. dirty dancing (hříšný tanec). Baby sa seznámí s tanečním instruktorem Johnnym Patrick Swayze a prožije nejen svou první lásku, ale i proměnu z „ošklivého káčátka“ na sebevědomou mladou ženu.

Film byl natočen podle skutečného příběhu autorky předlohy - Eleanor Bergstein

Píše se rok 1963. Beatles v USA ještě nejsou známí a diskotékám kralují latinsko-americké tance. Do letoviska horského hotelu přijíždí na prázdninový pobyt 17-tiletá Frances ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1817 hlasů
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 108.17 CZK 216.62 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 30.00 CZK Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.